Pracovnice zákaznického servisu s němčinou

el nino parfum, s.r.o.

Místo práce
Nová Paka, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 25 000 Kč/měsíccílové odměny dle individuálních výsledků

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajímáte se o svět parfémů a kosmetiky?
Chcete komunikovat v němčině?

Pokud ano, je práce v zákaznickém servisu ve společnosti el nino pro Vás to pravé.

Co budete na této pozici dělat:
budete v každodenním kontaktu se zákazníky švýcarského trhu prostřednictvím telefonu nebo emailu
zpracovávat související administrativu
komunikovat s dalšími odděleními společnosti

Perfektně k nám zapadnete, pokud:
jste přátelský, profesionální a komunikativní
se umíte vcítit do role zákazníka a máte trpělivost, pozitivní a prozákaznický přístup
Vám vyhovuje úzká spolupráce v týmu s kolegy při řešení zákaznických dotazů
Vás nerozhodí nestandardní situace, umíte argumentovat a rád vymýšlíte zlepšení

Pro tuto pozici dále potřebujete:
znalosti na úrovni úplného středního vzdělání
znalost práce na počítači – internet, mailový klient, Excel, Word atd.
dobrý pravopis a srozumitelné vyjadřování slovem i písmem v němčině
odolnost vůči stresu

Výhodou:
znalost prostředí call centra nebo praxe na zákaznické lince
znalost sortimentu parfémů a kosmetiky

Práce je vhodná i pro absolventa s pokročilou znalostí jazyka (min. B2 , lépe C1), vše ostatní zaučíme!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
zázemí úspěšné společnosti v oboru
zaučení uchazeče v daném oboru (vhodné pro absolventy)
zajímavou práci s využitím jazykových znalostí
rozvoj dovedností a další vzdělávání
příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
zaměstnanecké benefity (stravenky, příspěvek na návštěvu bazénu, posilovny, unišeky, dárkové poukazy, odměny, výroční benefity, firemní akce)

Informace o náboru

Centrála společnosti sídlí v Nové Pace, máme také kamenné prodejny v Plzni a Praze. E shopy máme v mnoha zemích Evropy, včetně Švýcarska. Hledáme na doplnění týmu tedy člověka, který by byl schopen poskytovat zákazníkům servis v němčině + případně překládat a psát nějaké texty o produktech.
Možnost uplatnění je jak přímo na oddělení marketingu (příprava marketingových aktivit pro dané země, spolupráce s kolegy, kteří zastupují společnost v jednotlivých zemích, vyhodnocování marketingových aktivit, překlady, psaní textů atd.), tak v zákaznickém servisu pro dané země (přímá komunikace se zákazníky, administrace objednávek atd.)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vstřícnost, přátelskost, trpělivost, profesionalita, nekonfliktnost, pečlivost, předpoklady pro týmovou práci.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost el nino parfum, s.r.o. se zabývá velkoobchodním i maloobchodním prodejem parfémů a kosmetiky.
ID: 3778126  Datum zveřejnění: 3.10.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20 000 - 25 000 Kč/měsíccílové odměny dle individuálních výsledků