Kvalitář

Elasteflex Lysice s.r.o.

Průmyslová 591, 67971 Lysice, Jihomoravský kraj, Okres Blansko
plný úvazek
Termín nástupu
01.09.2017
Mzdové podmínky (brutto)
50.000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme zájemce na volné pracovní místo Kvalitáře mezinárodní společnosti působící v oblasti kovovýroby.
Náplň práce: Řízení kvality výroby ve společnosti, kompletní řešení oblasti reklamací, komunikace s oddělením kvality v mateřské společnosti při nastavování procesů kvality, spolupráce při auditech / certifikacích, týkající se oblasti kvality aj.
Nabízíme : Odpovídající mzdové ohodnocení, 13. plat, příspěvek na stravování, možnost školení a vzdělávání v mateřské společnosti, jazykové kurzy hrazené zaměstnavatelem. Možnost mzdového růstu a osobního rozvoje.
Požadujeme : Znalost německého jazyka případně anglického jazyka na úrovni středně pokročilý podmínkou. Orientace v nástrojích kvality – min. norem ISO. Odpovídající vzdělání či praxe na podobné pozici podmínkou. Nutná komunikativnost a aktivní přístup při řešení problémů. Znalost výkresové dokumentace.
Nástup možný ihned.

Zaměstnanecké výhody, benefity

13. plat
příspěvek na stravování
možnost školení a vzdělávání v mateřské společnosti
jazykové kurzy hrazené zaměstnavatelem

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mezinárodní společnost, působící v oblasti kovovýroby.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3157725  Datum zveřejnění: 11.8.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50.000