Reagujte bez životopisu

Upratovací servis

Elefantenstark GmbH & Co OG

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 830 EUR/mesiac13.a 14.plat, zaplatené nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovací servis, čistenie interiérov a exteriérov, všetky práce súvisiace s upratovaním. Práca v hoteloch, upratovanie kancelárií, umývanie okien....

Ubytovanie zdarma, 13. a 14.plat, seriózny zamestnávateľ, zamestnanecký servis v jazyku v materskom jazyku.

Plat 2000,- Euro v čistom, vrátane diét a preplateného cestovného. Poprosím poslať životopis v nemeckom jazyku s fotografiou, tel. kontaktom a mailovým kontaktom na [email protected] a my vás následne budeme kontaktovať v najrýchlejšom možnom čase, max. do 3 dní. Práca vhodná aj pre mužov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

robotník

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

chuť pracovať, dobrý zdravotný stav, tímový duch, nie je nutné ovládať nemecký jazyk, v prípade jeho ovládania možnosť byť lídrom skupiny, práca vhodná aj pre mužov

Ľudské zdroje, personálna agentúra
ID: 4496786  Datum zveřejnění: 9.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 830 EUR/mesiac