Elektrikár-zámočník

Elektro Maschinenbau s.r.o.

Česko, Nemecko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
26.10.2018
Mzdové podmienky (brutto)
18€ /hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma Elektro Maschinenbau s.r.o so sídlom na Slovensku príjme dvoch skúsených elektrikárov živnostníkov na montáž novej automatickej linky v Škoda Mladá Boleslav. Projekt je naplánovaný od 26.10.2018-16.12.2018. Minimálne jeden musí hovoriť nemecký. Požadujem skúsenosti, plátne elektro vyhlášky. Cena 18 eur/ hod. Pre bližšie informácie volať na +421 949 504 306 alebo mailom [email protected].
Ďalej hľadáme 2 zamocnikov na prácu do Nemecka pre BMW München, demontáž a následná montáž novej automatickej linky odmena je 17/ hod. Hotel zabezpečuje a platí nemecký partner. Info [email protected]

Informácie o výberovom konaní

Pre bližšie informácie volať na +421949504306.
Možnosť dlhodobej spolupráce s nemeckým partnerom.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Automatizačná technika

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Samostatnosť pri riešení zverených úloh, príjemné vystupovanie lojalita.

Sme novo založená spoločnosť ktorej predmetom podnikania je montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení- elektrických, Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby, Prípravné práce k realizácii stavby.
ID: 3516797  Datum zveřejnění: 16.10.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18€ /hod