Prodavač Elektro

ELEKTRO PW s.r.o.

Místo práce
Farského 1988/1, 39001 Tábor, Okres Tábor
plný úvazek
Termín nástupu
15.05.2018
Mzdové podmínky (brutto)
20.000 - 26.000,- Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pokud se rádi mazlíte s nejnovějšími elektronickými vychytávkami, rozumíte elektru, máte rádi elektro a baví Vás ho prodávat, tak jste náš člověk :-)
Pro naši prodejnu na třídě 9. května hledáme kolegu, který zvládne orientaci v sortimentu elektro (velká i malá bílá, černá, elektroinstalační materiál, PC příslušenství atd.), baví ho práce s lidmi a je zodpovědný.
Kvůli rozvozům zboží je potřeba abyste měli řidičák sk. B. Počítejte také s tím, že práce v tomto oboru je občas fyzicky náročnější - musíte si poradit s naložením pračky nebo ledničky apod.
Zaučíme Vás v práci s pokladnou, orientací v sortimentu, vyřizování administrativy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zaučení a podpora od pracovně starších kolegů.
Navýšení platu po zapracování.

Informace o náboru

Pokud máte zájem o vypsanou pozici, zašlete Váš životopis formou odpovědi na tento inzerát.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Obchod, elektro

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pokud jste vyučený jako prodavač elektra, nebo máte vzdělání v oblasti elektrotechniky, může to být při náboru Vaší výhodou.
Požadujeme seriózní vystupování při práci se zákazníky.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše prodejny na hlavní třídě v Táboře nabízejí zákazníkům už řadu let kvalitní produkty ve spojení s odborným poradenstvím.
ID: 3371234  Datum zveřejnění: 24.4.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20.000 - 26.000,- Kč