Manager/ka marketingové komunikace - automotive

ELIT CZ, spol. s r.o.

Jeremiášova 1283/18, 15500 Praha 5, Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V MARKETINGU PLAVEŠ JAKO RYBA VE VODĚ A AUTA JSOU TVŮJ SVĚT?

Říkáš si ANO? Pak právě tebe hledáme!!

Náš tým markeťáků to je Gabča, specialistka marketingu, Pavla - grafička , Jarda - náš marketingový ředitel a pak TY!! Je nás jen pár,ale o to víc práce zvládáme. Každý den tě u nás bude čekat spolupráce s naším oddělením product managementu,kteří potřebují tvou pomoc s přípravou prodejních kampaní a produktových katalogů. Budeš spravovat naše WWW stránky,sociální sítě a B2B katalog. I na tobě bude většina přípravy našeho Elit Magazínu a spoustu dalšího, nudit se u nás prostě nebudeš!

Čekáme, že budeš tvůrčí a kreativní, vždycky přijdeš se spoustou nápadů jak věci dělat jinak a přineseš do našeho marketingu čerstvý vítr!! Když prostě dostaneš nápad, budeš v práci klidně do večera aby si ho mohl/a zrealizovat a vždycky svůj projekt dotáhneš do konce. Chceš aby za tebou vždy byly vidět jen ty nejlepší výsledky a ta práce tě prostě bude bavit!

Co bude tvým výsledkem práce?

• dokázat zaujmout naše zákazníky a tím navýšit firemní zisk

Co by vlastně mělo být tvou prací u nás?

• Dokonalé a kreativní prodejní kampaně, které osloví cílovou skupinu
• Perfektní Elit Magazín, který se dostane ke všem odběratelům včas
• Moderní a přehledný firemní web pro naše zákazníky a neustále aktuální zajímavé příspěvky na našich sociálních sítích
• Výborné vztahy s naším product managementem a moderní,kreativní a atraktivní návrhy produktových katalogů,letáků a dalších reklamních tiskovin, a jejich následná realizace
• kompletní B2B katalog (elit e-cat)
• koncepce reklamních předmětů
• správa a následné vyhodnocení kampaní
• spolupráce na organizaci Elit Roadshow
• komunikace s dodavateli

a v neposlední řadě budeš každý den pomáhat vylepšovat naše externí a interní PR a komunikaci napříč celou společností. Pomáhat nám být lepší navenek i uvnitř!

• Místem výkonu práce bude Praha 5- Stodůlky
• Nastoupit můžeš kdykoli po dohodě, nejlépe ASAP.

Tak co, je to pro tebe VÝZVA???

Tak na nic nečekej a pošli nám tvůj kreativní a zajímavý životopis,pak tě rádi uvítáme na osobním pohovoru abychom tě co nejdříve poznali!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Ti na oplátku nabízíme?

Elit CZ je všechno jen ne obrovská korporace, kde bys nemohl/a nic změnit nebo se aktivně podílet na rozvoji společnosti i oboru, ve kterém jsme jedním z leaderů. Každý zaměstnanec u nás má jméno, tvář a podporu nejen od kolegů, ale i od vedení firmy:

• Variabilní pracovní náplň na zajímavých projektech v opravdu fajn kolektivu mladých lidí
• Rádi ti umožníme další specializaci dle tvých zkušeností a toho čemu se chceš věnovat a dále růst, protože každý člen našeho managementu u nás kdysi začínal
• Odměňování nejen dle schopností a tvých zkušeností, ale především dle výkonu týmu, tvého ale i celé firmy.
• Přátelský kolektiv, pro který je cílem perfektně odvedená práce
• Systém zajímavých zaměstnaneckých výhod
Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na vzdělání, firemní akce, možnost si napracovat hodiny, vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Windows - Expert

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Koho hledáme:

Abys zapadl/a do naší společnosti a nabízená pozice Tě bavila, měl/a by sis na většinu následujících otázek odpovědět ano:

• Máš vždy chuť a zájem učit se novým věcem a máš aktivní přístup ke svěřené práci
• máš VŠ/SŠ vzdělání humanitního směru výhodou (marketing,mass media), ideálně v kombinaci s přehledem ve vozovém parku a orientaci v automotive průmyslu (auta by tě měla prostě bavit)
• máš prokazatelné zkušenosti na podobné pozici nebo jiné pozici v marketingu a dokážeš nás přesvědčit o tom,že na tuto pozici máš
• máš perfektní a bohatou češtinu,zvládneš napsat poutavý článek a těžko by v něm někdo po tobě hledal chybu
• ovládáš AJ na takové úrovni, aby Tě nebrzdila při každodenní písemné a telefonické komunikaci se zahraničními partnery
• dobře si rozumíš s počítačem (ovládáš výborně MS Office - zejména Excel)
• umíš komunikovat se svým okolím a máš dobré vystupování
• něco ti říká analytické a logické myšlení (matematika nebyla tvůj největší nepřítel během studia)
• zodpovědnost, odolnost vůči stresu, pečlivost, vysoké pracovní nasazení a flexibilita patří kromě jiných mezi Tvé silné stránky
• samostatnost,ale i smysl pro týmovou spolupráci
• nedělá ti problém řídit a rád/a vyrazíš i na naše pobočky nebo přímo k zákazníkům pro inspiraci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost ELIT CZ, spol. s r.o., součást nadnárodní skupiny ELIT Group a člen americké skupiny LKQ, která je největším distributorem náhradních dílů na světě.

Víme, že proto abychom patřili mezi ty nejlepší, všechno co děláme, začíná a končí u lidí. Proto neustále hledáme talentované a motivované zaměstnance.

Naší základní filozofií je budovat se zaměstnanci dlouhodobé partnerství založené na vzájemné důvěře a otevřené komunikaci. Abychom tohoto cíle dosáhli, nabízíme zajímavé pracovní uplatnění, možnosti profesního a osobního rozvoje a příležitosti vyjádřit své názory a potřeby. I vy máte šanci stát se členy našeho týmu a přispět svou prací a nápady ke splnění našich vizí.
ID: 3220749  Datum zveřejnění: 20.10.2017