Finanční účetní - automotive

ELIT CZ, spol. s r.o.

Jeremiášova 1283/18, 15500 Praha 5, Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsi zkušená a pečlivá účetní za kterou je vždy vidět dobře odvedená práce?

Žiješ čísly a účetnictví tě prostě baví?

V tuto chvílí hledáme náhradu a novou posilu do našeho ryze dámského týmu finančního oddělení, který je zvyklý pracovat vždy s vysokým nasazením. V současném době i rychle rosteme a nový/á kolega/kolegyně nám přijde vhod, máme čím dál tím více práce. Vždy po tobě ale budeme chtít výsledky. Očekáváme, že budeš mít velmi dobré znalosti a bude pro tebe samozřejmostí svou práci si dobře zorganizovat.

Co u nás budeš mít na starosti?

Na úplném začátku se můžeš těšit na důkladné zaškolení, které Tě seznámí se vším, co budeš potřebovat znát při své práci. Až se dozvíš vše potřebné, tak budeš…
účtovat přijeté faktury
spravovat platby dodavatelům
účtovat bankovní výpisy
starat se o cestovní náhrady (kontrola správnosti,účtování a proplácení zaměstnancům)
starat se o další administrativu dle denní potřeby

Co Ti za tvou skvělou práci nabídneme?

Elit CZ je stabilní a dále rostoucí společnost, kde každý zaměstnanec u nás má jméno, tvář a podporu nejen od kolegů, ale i od vedení firmy:

• Stabilní a předvídatelnou práci ve fajn kolektivu nejen mladých ale i zkušených kolegů
• Rádi ti umožníme další specializaci dle tvých zkušeností a toho čemu se chceš věnovat a dále růst
• Odměňování nejen dle schopností a tvých zkušeností, ale především dle výkonu hlavně týmu, tvého ale i celé firmy.
• Přátelský kolektiv, pro který je cílem perfektně odvedená práce
• Můžeš kariérně růst- všichni naši vedoucí zaměstnanci u nás začínali a dnes fungujeme po celé Evropě
• slevy na náhradní díly na Váš vlastní vůz nebo pro tvou rodinu
• a samozřejmě systém dalších zajímavých zaměstnaneckých výhod - např. možnost výhodného volání pro tebe a tvou rodinu, stravenky v hodnotě 80 Kč,dle odpracovaných let nárok na osobní a bonusové volno,odměnu 2000 Kč při narození tvého dítěte nebo odměnu za odpracované roky v naší společnosti za 5,10,15 či 20 let vynásobenou tisícem ,výhodné lístky do divadel a na koncerty,občerstvení na pracovišti , jazykové kurzy plně hrazené zaměstnavatelem (angličtina,němčina nebo italština) nebo Multisport karta aby se naši zaměstnanci udržovali fit
• Místem výkonu práce bude Praha 5- Stodůlky - Jeremiášova 1283/18
• Nastoupit můžeš kdykoli po dohodě, nejlépe ASAP.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Firemní akce, vzdělávací kurzy, školení, dovolená 5 týdnů, bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, občerstvení na pracovišti, stravenky/příspěvek na stravování

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaké znalosti a dovednosti po tobě budeme chtít?

Aby si k nám dobře zapadl/a a práce Ti šla od ruky, je potřeba, aby si splňoval/a následující …
podvojné účetnictví je tvou alfou a omegou a nebojíš se i náročnějších úkolů
máš vzdělání SŠ ekonomického směru
máš znalost práce na PC v prostředí MS Windows, MS Excel a účetních programů
praxe (min. 2 roky ve velké společnosti)
jsi schopný/ná pracovat v týmu 10-ti lidí v prostorách menšího open- office a jsi tolerantní vůči kolegům
jsi spíše introvertnější osobnost, která je schopná samostatně fungovat
vyhledáváš spíše stálost a naprosto ti vyhovuje rutinní a pečlivá práce, kterou vždy snadno dotáhneš do konce
zvládneš i v případě potřeby komunikovat i v angličtině (ikdyž je u nás hlavní čeština,už nějakou dobu patříme pod americkou společnost LKQ a potkáš u nás i naše mezinárodní kolegy)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost ELIT CZ, spol. s r.o., součást nadnárodní skupiny ELIT Group a člen americké skupiny LKQ, která je největším distributorem náhradních dílů na světě.

Víme, že proto abychom patřili mezi ty nejlepší, všechno co děláme, začíná a končí u lidí. Proto neustále hledáme talentované a motivované zaměstnance.

Naší základní filozofií je budovat se zaměstnanci dlouhodobé partnerství založené na vzájemné důvěře a otevřené komunikaci. Abychom tohoto cíle dosáhli, nabízíme zajímavé pracovní uplatnění, možnosti profesního a osobního rozvoje a příležitosti vyjádřit své názory a potřeby. I vy máte šanci stát se členy našeho týmu a přispět svou prací a nápady ke splnění našich vizí.
ID: 3256681  Datum zveřejnění: 6.1.2018