IT aplikační specialista pro integrační projekty

ELIT CZ, spol. s r.o.

Místo práce
Jeremiášova 1283/18, 15500 Praha 5, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

BAVÍ TĚ ERP SYSTÉMY A CHCEŠ PRÁCI NA ZAJÍMAVÝCH PROJEKTECH V AUTOMOTIVE?

Pokud o sobě můžeš tvrdit,že jsi hodně technicky zdatný/á a zároveň jsi ukecaný/á ,,ajťák/ajťačka, tak jsi náš člověk!!

U nás se staneš součástí klíčového vývojového týmu a budeš se podílet na realizaci projektů, analýzy, návrhu a podpory klíčových byznys procesů. Počítej s tím,že tvoje práce bude výhradně zaměřená na integrační projekty všech našich společností (CEE region - do 25-ti společností) . Tvou kompetencí bude správa stávajícíh projektů,ale i účast na těch nově vnikajících.Dostaneš prostor k realizaci svých nápadů a inovací. Budeš mít příležitost rozvíjet své profesní znalosti!

Když nám ukážeš co v tobě je,můžeš být i naším budoucím supervizorem týmu aplikačních specialistů.

Co bude u nás tvou prací?

• Na začátek se důkladně seznámíš s našimi procesy a chodem IT oddělení, bez toho se neobejdeš..
• Pak tě zasvětíme do současných integračních projektů, bude na tobě zhodnotit jejich stav a začít řešit aktuální problémy
• Tvým úkolem bude vždy vyhodnotit chyby a zajistit, aby se neopakovaly. Tvou kompetencí bude každý problém analyzovat,včetně jeho dopadů a navrhnout nové systémové řešení (v rámci nových návrhů,ale počítej se spoluprací týmu,ale i externích firem). Budeš to ty, kdo bude odpovědnou osobou za vyřešení problémů a koordinaci celého procesu.
• Nelekej se, tvoje práce nebude jen o řešení chyb! Stejné nadšení budeme chtít i v optimalizaci procesů a aplikaci nových řešení/integrací.
• Budeme po tobě chtít, aby si vždy byl/a 100% odpovědný/a za svůj finální výsledek a proto si vždy i veškeré navržené změny důkladně otestuješ. To je náš standard, nikdy nic neděláme na půl

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, možnost občasné práce z domova, firemní akce, zahraniční pracovní cesty, vlastní organizace náplně práce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost ELIT CZ, spol. s r.o., součást nadnárodní skupiny ELIT Group a člen americké skupiny LKQ, která je největším distributorem náhradních dílů na světě.

Víme, že proto abychom patřili mezi ty nejlepší, všechno co děláme, začíná a končí u lidí. Proto neustále hledáme talentované a motivované zaměstnance.

Naší základní filozofií je budovat se zaměstnanci dlouhodobé partnerství založené na vzájemné důvěře a otevřené komunikaci. Abychom tohoto cíle dosáhli, nabízíme zajímavé pracovní uplatnění, možnosti profesního a osobního rozvoje a příležitosti vyjádřit své názory a potřeby. I vy máte šanci stát se členy našeho týmu a přispět svou prací a nápady ke splnění našich vizí.
ID: 3317495  Datum zveřejnění: 22.2.2018