Nákupčí autodílů/Purchase Manager Junior- Automotive

ELIT CZ, spol. s r.o.

Místo práce
Jeremiášova 1283/18, 15500 Praha 5, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máš analytické myšlení a baví tě auta?
Máš aspoň malé zkušenosti v nákupu, baví tě auta a chceš se v této oblasti dále rozvíjet?

Pokud ANO tak právě TEBE hledáme!!

JAKÉ U NÁS BUDEŠ MÍT KLÍČOVĚ ZODPOVĚDNOSTI?

VÝBORNÁ SKLADOVÁ DOSTUPNOST AUTODÍLŮ NA SVĚŘENÉM SORTIMENTU

• Budeš tvořit nákupní objednávky a koordinovat proces dodání zboží
• Vytvářet alternativní poptávky chybějícího zboží (i na tvé kreativitě a schopnostech zamyslet se nad tím,co by si pro to mohl udělat bude záležet)
• Upravovat náš plánovací systému (forecasty prodejů, pojistné zásoby, apod.)
• Urgovat kritické položky u dodavatelů

MAXIMÁLNÍ OBRÁTKA ZÁSOB

• Budeš optimalizovat skladové zásoby, eliminovat nákup neobrátkového zboží
• Řešit odchylky forecastů prodeje vs. reality
• Organizovat vratky neprodejného zboží dodavatelům

VZTAHY S DODAVATELI

• Budeš účastnit se jednání s dodavateli
• Dosahovat krátkých dodacích dob a vysoké míry vykrytí objednávek
• Denně komunikovat s dodavateli (řešení dodávek, doklady, EDI, urgence kritických položek)

KONTAKTNÍ OSOBA PRO ZÁKAZNÍKY

• Budeš řešit urgentní požadavky zákazníků
• Zajišťovat expresní dodání

Už se v tom vidíš? Tak čti dál...

Zaujala tě naše nabídka?

Tak jednoduše prosím zašli svůj strukturovaný životopis přes odpovědní formulář stisknutím tlačítka ,,ODPOVĚDĚT".

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co ti za tvou skvělou práci nabídneme?

Elit CZ je všechno jen ne obrovská korporace, kde bys nemohl/a nic změnit nebo se aktivně podílet na rozvoji společnosti i oboru, ve kterém jsme jedním z leaderů. Každý zaměstnanec u nás má jméno, tvář a podporu nejen od kolegů, ale i od vedení firmy:
firemní zázemí pro kvalitní servis zákazníkům, budeš mít vše, co k práci potřebuješ tak, abys pracoval efektivně.
mzdové ohodnocení je ve Tvých rukách (fixní mzda+ odměny v závislosti na Tvém i kolektivním úspěchu)
odměna je přímo úměrná výsledkům, pokud budeš fakt dobrý, maximálně Tě podpoříme tak, aby se nám vstupní investice vrátila a nemusel jsi se ohlížet po jiné práci
můžeš kariérně růst- všichni naši vedoucí zaměstnanci u nás začínali
přátelskou firemní kulturu, moderní a čisté zázemí firmy
možnost pracovat ve firmě, kterou zákazníci vnímají jako velmi spolehlivého a vstřícného dodavatele
slevy na náhradní díly na tvůj vlastní vůz nebo pro tvou rodinu
a samozřejmě systém dalších zajímavých zaměstnaneckých výhod - např. možnost výhodného volání pro Vás a Vaši rodinu, stravenky v hodnotě 80 Kč,dle odpracovaných let nárok na osobní a bonusové volno,odměnu 2000 Kč při narození Vašeho dítěte nebo odměnu za odpracované roky v naší společnosti za 5,10,15 či 20 let vynásobenou tisícem ,výhodné lístky do divadel a na koncerty,občerstvení na pracovišti , jazykové kurzy plně hrazené zaměstnavatelem (angličtina,němčina nebo italština)
kde budeš pracovat? Pozice má sídlo v Praze 5 - Stodůlkách - Jeremiášově ulici 1283/18
termín nástupu je po oboustranné dohodě

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, firemní akce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Koho hledáme:

Abys zapadl/a do naší společnosti a nabízená pozice Tě bavila, měl/a by sis na většinu následujících otázek odpovědět ano:

• důležitá je chuť a zájem učit se novým věcem a aktivní přístup ke svěřené práci
• máš VŠ/SŠ vzdělání, technický směr výhodou, ideálně v kombinaci s přehledem ve vozovém parku a zájmem o problematiku poruch starších vozidel (auta by tě měla prostě bavit)
• pokud máš zkušenost na pozici Nákupčího je to výhodou, není to však podmínkou
• ovládáš AJ na takové úrovni, aby Tě nebrzdila při každodenní písemné a telefonické komunikaci se zahraničními partnery
• dobře si rozumíš s počítačem (ovládáš výborně MS Office - zejména Excel)
• umíš komunikovat se svým okolím a máš dobré vystupování
• něco ti říká analytické a logické myšlení (matematika nebyla tvůj největší nepřítel během studia)
• zodpovědnost, odolnost vůči stresu, pečlivost, vysoké pracovní nasazení a flexibilita patří kromě jiných mezi Tvé silné stránky
• samostatnost a smysl pro týmovou spolupráci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost ELIT CZ, spol. s r.o., součást nadnárodní skupiny ELIT Group a člen americké skupiny LKQ, která je největším distributorem náhradních dílů na světě.

Víme, že proto abychom patřili mezi ty nejlepší, všechno co děláme, začíná a končí u lidí. Proto neustále hledáme talentované a motivované zaměstnance.

Naší základní filozofií je budovat se zaměstnanci dlouhodobé partnerství založené na vzájemné důvěře a otevřené komunikaci. Abychom tohoto cíle dosáhli, nabízíme zajímavé pracovní uplatnění, možnosti profesního a osobního rozvoje a příležitosti vyjádřit své názory a potřeby. I vy máte šanci stát se členy našeho týmu a přispět svou prací a nápady ke splnění našich vizí.
ID: 3317501  Datum zveřejnění: 22.2.2018