Skvelá ponuka do Nemecka pre 2 elektrikárov s nemčinou

Elite Worker, s. r. o.

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
začiatkom júna 2022
23 - 25 EUR/hod.hodinová sadzba závisí od praxe a úrovne nemčiny + zabezpečené a preplatené ubytovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Kontrola, údržba a overovanie funkčnosti požiarnych hlásičov s elektrickými prístrojmi.
- Ide o priemyselné stavby, školy, škôlky, priemyselné budovy, kliniky, kancelárie atď.
- Zodpovedný servisný technik bude čakať vždy ráno u klienta a vysvetlí čo je potrebné urobiť.
- Náradie nie je potrebné, všetko dodá klient.
- Pri spokojnosti dlhodobá spolupráca.
- Robí sa 40 hodín týždenne do pondelka do štvrtku.
- Pracuje sa v okolí Norimbegu.
- Pozícia je vhodná pre uchádzačov z Čiech, ktorí by mohli dochádzať na týždňovky.

Ubytovanie zabezpečené a v plnej výške preplatené
Dlhodobá spolupráca

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Klient patrí medzi našich najspoľahlivejších partnerov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax minimálne 2 roky
- ovládanie NJ na komunikatívnej úrovni
- oprávnenie na prácu s plošinami
- platné osvedčenie o skúške z vyhlášky MPSVaR SR
č. 508/2009 Z.z. §21,22 alebo 23
- živnosť
- auto
- spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť

Spoločnosť Elite Worker s.r.o., je stabilná a dynamicky sa rozvíjajúca pracovná agentúra, pôsobiaca na nemeckom trhu zabezpečujúca personál pre svojich klientov. Naše zameranie je predovšetkým v oblasti remesla. Zabezpečujeme dlhodobú spoluprácu a poskytujeme služby profesionálnej kvality v oblasti elektro montážnych prác, elektrických staníc, ale tiež stavebné a montážne práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4221086  Datum zveřejnění: 20.5.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 23 EUR/hod.