Pracovná ponuka pre elektrikárov na živnosť do Nemecka - automatizácia

Elite Worker, s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
22 - 25 EUR/hod.+ zabezpečené a preplatené ubytovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných elektrikárov na automatizáciu do Nemecka a Rakúska.

Čítanie zapájacích schém a plánov
• Príprava káblov a inštalácia konektorov
• Rozšírenie káblových trás (meranie a rezanie káblových trás)
• Pripojenie rozvodovej skrine podľa plánu
• Označovanie káblov a zástrčiek
• Test funkčnosti spolu s výrobcom
• Lokalizácia chýb inštalácie a oprava chýb v systéme

Ubytovanie je zabezpečené a preplatené v plnej výške
Dlhodobá spolupráca.
Fakturácia 1. mesiac 2x, potom 1x mesačne. Splatnosť faktúry je 15 dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Klient patrí medzi našich najdôležitejších obchodných partnerov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

- min. 2 roky prax v oblasti priemyselných elektroinštalácií a automatizácie
- živnosť, auto
- platné osvedčenie o skúške z vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z. § 21 a vyššie
- základné elektrikárske náradie /kufrík/
- jeden z partie sa musí vedieť dohovoriť po nemecky

Spoločnosť Elite Worker s.r.o., je stabilná a dynamicky sa rozvíjajúca pracovná agentúra, pôsobiaca na nemeckom trhu zabezpečujúca personál pre svojich klientov. Naše zameranie je predovšetkým v oblasti remesla. Zabezpečujeme dlhodobú spoluprácu a poskytujeme služby profesionálnej kvality v oblasti elektro montážnych prác, elektrických staníc, ale tiež stavebné a montážne práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4241280  Datum zveřejnění: 3.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 22 EUR/hod.