Можливість для людей з України

Ponuka pre Elektrikára do Nemecka na zapájanie rozvádzačov

Elite Worker, s. r. o.

Miesto práce
Kehl, Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
22 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zapájanie rozvádzačov v hale

Zabezpečené a preplatené ubytovanie.
Fakturácia 1. mesiac 2x, potom 1x mesačne. Splatnosť faktúry je 15 dní, ale dá sa aj do 7 dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Klient patrí medzi našich najdôležitejších obchodných partnerov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrikár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

2

- prax minimálne 2 roky v oblasti elektroinštalácií, znalosť čítania plánov
- platné osvedčenie o skúške z vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z. §22 a vyššie
- živnosť, auto
- spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť
- nemčina na komunikatívnej úrovni

Elite Worker, s.r.o. je dynamická personálna a konzultačná spoločnosť. Naším cieľom je zabezpečovať spoluprácu špičkových ľudí so správnym tímom a klientom, a poskytovať im support a byť neustále nápomocný počas celej doby spolupráce. S našimi klientami sme v pravidelnom kontakte, zabezpečujeme dlhodobú spoluprácu a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne v oblasti elektro montážnych prác, elektrických staníc a vedení NN a VN, predaj elektro montážneho materiálu, ale tiež stavebné a montážne práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

ID: 4471365  Datum zveřejnění: 23.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 22 EUR/hod.