Можливість для людей з України

Pracovná ponuka pre elektrikárov na živnosť v Nemecku

Elite Worker, s. r. o.

Miesto práce
Ansbach, Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
20.3.2023
20 - 23 EUR/hod.Mzda závisí od skúseností a jazykových schopností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme 2 šikovných elektrikárov (SZČO) do Nemecka.
Náplň práce: :
- zapájanie a káblovanie rozvádzačov (nie výroba) a pripájanie strojov
- schopnosť čítať elek. schémy potrebné na pripájanie rozvádzačov

Práca 10 hodín denne, aj soboty, turnusy 3+1 týždeň voľno

Ubytovanie rezervované a preplatené v plnej výške vo faktúre.
Fakturácia 1. mesiac 2x, potom 1x mesačne. Splatnosť faktúry je 15 dní, ale dá sa aj do 7 dní.

Informácie o výberovom konaní

- u jedného člena partie je potrebná znalosť
nemeckého jazyka

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Klient patrí medzi našich najdôležitejších obchodných partnerov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrikár

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

2

- prax minimálne 2 roky v oblasti
elektroinštalácií
- platné osvedčenie o skúške z vyhlášky
MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z. §21 a vyššie
- živnosť, auto
- spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť

Spoločnosť Elite Worker s.r.o., je stabilná a dynamicky sa rozvíjajúca pracovná agentúra, pôsobiaca na nemeckom trhu zabezpečujúca personál pre svojich klientov. Naše zameranie je predovšetkým v oblasti remesla. Zabezpečujeme dlhodobú spoluprácu a poskytujeme služby profesionálnej kvality v oblasti elektro montážnych prác, elektrických staníc, ale tiež stavebné a montážne práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4471365  Datum zveřejnění: 24.2.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 20 EUR/hod.