Ponuka práce pre elektrikára na výrobu rozvádzačov do Rakúska

Elite Worker, s. r. o.

Miesto práce
Gaspoltshofen, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
21 - 23 EUR/hod.Sadzba závisí od skúsenosti a znalosti nemeckého jazyka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba rozvádzačov v hale a na stavbách.
Pracuje sa od pondelka do piatka, po 10 hodín, práca možná aj v sobotu.

Ubytovanie zabezpečené a bezplatné.
Fakturácia 1. mesiac 2x, potom 1x mesačne. Splatnosť faktúry je 15 dní, ale dá sa aj do 7 dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Klient patrí medzi našich najdôležitejších obchodných partnerov.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrikár

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Elektrikár

Počet rokov praxe

2

- prax v oblasti výroby rozvádzačov minimálne 2 roky
- §21 a vyššie
- živnosť
- auto

Spoločnosť Elite Worker s.r.o., je stabilná a dynamicky sa rozvíjajúca pracovná agentúra, pôsobiaca na nemeckom trhu zabezpečujúca personál pre svojich klientov. Naše zameranie je predovšetkým v oblasti remesla. Zabezpečujeme dlhodobú spoluprácu a poskytujeme služby profesionálnej kvality v oblasti elektro montážnych prác, elektrických staníc, ale tiež stavebné a montážne práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4538930  Datum zveřejnění: 16.4.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 21 EUR/hod.