Administrátor/ka prodeje

Eljet s.r.o.

Místo práce
Kladenská, Praha 6, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zpracování a expedice maloobchodních a velkoobchodních objednávek
Písemná, telefonická i osobní komunikace se zákazníky a obchodními partnery
Administrace eshopu – editace obsahu (grafické práce, texty, úprava fotografií atd.)
Tvorba marketingových materiálů (inzerce, katalogy, letáky)
Správa sociálních sítí (Facebook, Instagram)
Možné přesahy do jiných preferovaných oblastí v rámci společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
Práci v dlouhodobě prosperující rodinné firmě
Náhled do všech činností fungování firmy
Zajímavou práci v atraktivním oboru
Osobnostní i profesní růst
Mladý kolektiv pohodových kolegů
Flexibilní pracovní dobu
Slevu na firemní produkty

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Fakturace - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
Zodpovědnost, spolehlivost, dlouhodobou spolupráci
Minimálně střední vzdělání s maturitou
Ochotu učit se novým věcem
Pozitivní a proaktivní přístup
Řidičský průkaz sk. B
Znalost práce na PC, grafický software výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Provozujeme maloobchodní a velkoobchodní prodej novinek ze světových trhů. Specializujeme se zejména na oblast elektrické mobility - elektrické koloběžky, Kolonožky (hoverboardy), jednokolky, elektrické skateboardy atd. V této oblasti patříme mezi TOP firmy na našem trhu. Udržujeme dlouhodobě úspěšné obchodní vztahy například s Alzou, Datartem, Mallem, Electro Worldem, Globusem, německým Amazonem i mnohými dalším a neustále hledáme nové obchodní příležitosti.
ID: 3693615  Datum zveřejnění: 16.7.2020