Vedoucí technologie / technolog lisovny a svařovny

ELKO Metal Parts, výrobní družstvo

Místo práce
Kosova Hora, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Kalkulace výrobního času, tvorba cenových kalkulací k zákazníkům.
- Zavádění nových projektů a technologií do výroby.
- Optimalizace stávajících výrobních procesů.
- Koordinace transferů výrobních procesů.
- Plánování pracovních sil, toku materiálu.
- Úzká spolupráce s ostatními odděleními v čele s ředitelem společnosti.
- Komunikace s nástrojárnou.
- Znalost systému řízení kvality výhodou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Nabízíme zajímavé mzdové ohodnocení.
- Možnost podílet se zásadním způsobem na rozvoji firmy.
- Pružnou pracovní dobu.
- Stravenkový paušál.
- Možnost ubytování se ve firemním rekreačním středisku.
- Služební automobil.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Technické zaměření

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

2 roky

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Technické myšlení, ochotu najít způsoby řešení
pro zavedení nového projektu / nové technologie
dle zákaznických požadavků.
- Znalosti v oblasti svařování výhodou (metody
MIG/MAG a TIG/WIG, případně robotická
pracoviště).
- Znalost práce s konstrukčními programy (např.
SolidWorks, SpinFire apod.)
- Min. SŠ vzdělání technického směru / VŠ vzdělání.
- Praxi na odborné pozici.
- Alespoň písemnou znalost anglického jazyka na
úrovni čtení technické dokumentace.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zabýváme se výrobou lisovaných a svařovaných dílů z kovů nejen pro Automotive průmysl.
Firma má 65 letou tradici, a to, jak již jeho název napovídá, v oblasti Elektro a Kovovýroby. Jelikož původně vznikla ze dvou značně vzdálených výrobních družstev, do roku 2019 odpovídala její dislokace tomuto faktu, dnes tomu tak již není a veškerá výroba včetně vedení společnosti je centralizována do jediné výrobní lokace v Kosově Hoře u Sedlčan.
www.elko-mp.cz

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4141139  Datum zveřejnění: 10.11.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc