27 000 - 40 000 CZK

Vedoucí obchodního úseku, nákupčí MTZ

ELKO Nový Knín, výrobní družstvo

Místo práce
Kosova Hora, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
možný ihned
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Komunikace a udržení dobrých obchodních vztahů se stávajícími obchodními partnery, aktivní akvizice nových obchodních partnerů a navazování nové spolupráce , tvorba nabídek, vyjednávání podmínek, uzavírání smluv za účelem nákupu a prodeje, objednávky materiálu, podílení se na cenotvorbě, koordinace a zajištění dodávek materiálu.

Informace o mzde

měsíční mzda

Zaměstnanecké výhody, benefity

Uplatnění v zavedené společnosti, příjemné pracovní prostředí, profesní a odborné vzdělávání, služební automobil a telefon i k osobnímu využití, příspěvek na stravování formou stravenek a možnost využití rekreačního střediska v Županovicích.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Technického zaměření, zkušenosti z oblasti automotiv - výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Skladové hospodářství - pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Dobré komunikativní schopnosti, reprezentativní a slušné vystupování, svědomitost, časová flexibilita, loajalita, znalost MS Office (Word, Excel, atd.), znalost informačního systému HELIOS ORANGE a znalost požadavků ISO 9001, IATF 16949 výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost je zaměřena na výrobu kovových lisovaných a svařovaných dílů, nejen pro automobilový průmysl, lisováním a tvářením plechů za studena výstředníkovými lisy do 500 tun ( LEXN 100, LE 250-C,LE 400-C, LUD 500 H), hydraulickými lisy do 250 tun ( PYE 250), vibrační omílací stroj - technologie Walter Trowal, svařování elektrickým obloukem a elektrickým odporem v ochranné atmosféře metodou MAG (tavící elektrodou), pneumatické svařovací lisy ( WBLP-40, WLP120, L160), jednoúčelovými svařovacími stroji, robotizovaná pracoviště pro svařování v ochranné atmosféře ( svařovací roboti Fanuc a Kuka).

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Adresa společnosti

ELKO Nový Knín, v.d.
Masnerova 398
26203 NOVÝ KNÍN

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Tomáš Rudolf
Tel.: +420724364887
E-mail: poslat životopis
ID: 3755248   Datum zveřejnění: 5.9.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   měsíční mzda