Jak Vám poradíme?
Reagujte bez životopisu

Do malého rodinného penziónu v srdci Veľkej Fatry hľadáme parťáka/partáčku na pozíciu Kuchárky/Kuchára

ELKOTECH, s.r.o.

Lyžiarske Stredisko Jasenská Dolina, Belá - Dulice, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
December/Januar
Mzdové podmienky (brutto)
7,3 - 9,5 EUR/hod.- v závislosti od skúsenosti a od stupňa zodpovednosti a autonómnosti , prípadne dohodou v závislosti od praxe a skúsenosti. - ponukame TPP - nie sme klasická reštaurácia, kaviareň, veľa našich eventov je pripravených na objednávku/kľúč, nutné prediskutovať a navštíviť nás.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava studených a teplých jedál, minútky
- príprava jedálnych lístkov pre ubytovaných ale aj neubytovaných hostí
- príprava slavnostneho menu, bufetových stolov na rôzne oficiálne, neoficiálne, športové, vegetariánske/vegánske priležitosti, firemné akcie
- pečenie (aj kysnuté koláče)
- udržovanie noriem a výrobných postupov, hygienických štandardov a čistoty na pracovisku
- sledovanie skladových zásob, kalkulácií, kontrola jedálneho lístka
- zodpovedný a kolektívny prístup k práci
- organizácia a manažovanie kuchyne a všetkých výrobných procesov pri príprave jedál
- ùzka spolupráca s obsluhou a zo zásobovacou osobou
- tak isto jedinečný priestor na zorganizovanie si kuchyne, postupov podľa seba a vlastných skúseností – naša pani kuchárka odchádza po viac ako 15 rokoch, a sme otvorení novému menu/jedálnemu lístku, novým nápadom a pod..

- krásne prostredie Veľkej Fatry (nejde o klasickú kaviareň alebo reštauráciu), práca je aj v exteriéri a aj s klientami
- rôznorodá práca - každý deň je iný
- stala vybudovaná klientela /plánované zaujímavé akcie možnosť plánovania a organizácie (plánujeme dlho dopredu všetky akcie a ubytovania diskutované s kuchárkou/kuchárom)
- sme malý tím s dlhoročnými skúsenosťami s ľudským prístupom
- tak isto jedinečný priestor na zorganizovanie si kuchyne, postupov podľa seba a vlastných skúseností
- zamestnanecká zľava
- pravidelne tímové akcie
- možnosť ubytovania, prípadne v prípade zabezpečenia vlastnej kazdodennej prepravy vieme prispieť na dochádzku do Jasenskej doliny

- pozícia je od 2 Januára, ale radi by sme zaistili odovzdanie 'žezla" už v Decembri (nie je nutné celý december)
- Táto pracovná ponuka nie je iba o hľadaní zamestnanca, ktorý je súčasťou personálu, ale o tom aby to bol správny človek so srdcom na pravom mieste jeho práca je jeho koníček, ktorý bude súčasťou našej penziónovej rodiny, prostredia, prírody, hrdý na prostredie v ktorom pracuje a samozrjeme vice versus.

Sme otvorení tak isto párom kuchár/ka + čašník/čašníčka, pracovnú ponuku na čašníčku viem poslať na vyžiadanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

gastronómie

Počet rokov praxe

5

Sme rodinný penzión a nachádzame sa v turistickej oblasti Jasenská dolina na úpätí prekrásneho prostredia Národného parku Veľká Fatra. V blízkosti penziónu sa nachádza lyžiarske stredisko Kašová alebo neďaleká Belianska a Gaderská dolina.

V rámci služieb ponúkame ubytovanie, stravovanie, športové a relaxačné aktivity, prenájom priestorov pre malé firemné alebo rodinné podujatia a caffee bar kde si môžete vychutnať skvelú kávu alebo malé občerstvenie.

Sme súčasťou rodinnej firmy Elkotech, s.r.o. sídliacou v Martine.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 4194539  Datum zveřejnění: 2.11.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 7,3 EUR/hod.