Elektro konstruktér (EPLAN)

ELMONTIA a.s.

Místo práce
Hradec Králové, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho týmu hledáme ELEKTRO KONSTRUKTÉRA!

Máme dobře našlápnuto, stavíme kousek od Hradce Králové nové výrobní prostory a potřebujeme posílit tým elektro projekce.

U nás si sáhnete na konečný produkt toho, co jste vymysleli. Budete dělat na celém projektu a uvidíte výsledky.
Čeká vás úzká spolupráce s mechanickým designem. Dostanete velkou úroveň samostatnosti a můžete se realizovat.
Naše zakázková výroba je technologicky rozmanitá, jsme dobří v kontejnerových řešeních.
A chceme jít dál…

Co vás u nás čeká:
Spolupráce při nabídkovém řízení – jednání se zákazníkem – navrhování a specifikování koncových prvků – navrhování el. zapojovacích schémat – vytváření návrhů rozvaděčů – zpracování potřebných výstupů z projektové dokumentace – průběžná kontrola realizace – zapracovávání změn a dokumentace konečného stavu.

Pro úspěšnou spolupráci předpokládáme znalosti a vzdělání:
• minimálně středoškolské vzdělání elektrotechnického směru
• alespoň 3 roky praxe v oboru na podobné pozici
• technické myšlení, samostatnost a zodpovědnost
• schopnost číst technickou dokumentaci
• znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
• dobrou znalost výpočetní techniky a produktů MS
• Office, výhodou AutoCAD, EPLAN apod.
• osvědčení dle vyhl. 50/78 Sb., §10
• ŘP sk. B

Jsme tým s plochou organizační strukturou a otevřenou komunikací. Máme rádi společné akce. Očekáváme, že nový kolega bude mít tah na branku a bude se chtít s námi posouvat kupředu. Samozřejmostí je 25 dní dovolené, flexibilní pracovní doba, podpora dalšího vzdělávání atd.

Je tohle výzva právě pro Vás? Pokud ano, zašlete nám váš životopis. Budete-li ten pravý/pravá, můžete nastoupit ihned.

Těšíme se na vás!

Více informací můžete získat na našich webových stránkách nebo Facebooku či LinkedInu.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.8.2021 (zbývá ještě 26 dnů)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

0

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme česká společnost ELMONTIA a.s. a věnujeme se inženýringu, průmyslové automatizaci a zahraničním elektromontážím.
Soustředíme se především na energetiku, filtraci vzduchu, dopravu, logistiku a dřevozpracující průmysl. Díky zahraničnímu působení spolupracujeme s předními světovými firmami. Nabízíme stabilní pracovní uplatnění na hlavní pracovní poměr.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců

Vinohradská 2165/48
12000 Praha

Kontakt

ID: 4127270  Datum zveřejnění: 21.7.2021