Samostatná/ý účetní - HK a okolí

ELMONTIA a.s.

Místo práce
Nepasice, Třebechovice pod Orebem, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Protože se nám daří získávat další projekty, potřebujeme posílit náš tým finančních účetních o další/ho profesionála/profesionálku!

Proč ELMONTIA?

Jsme zakázková výroba, věnujeme se projektům s přidanou hodnotou, exportujeme do zahraničí. Díky tomu se můžete ve své profesní praxi setkat se zajímavými a novými výzvami, nadále se rozvíjet a získávat cenné zkušenosti.
Pojďte pracovat do hezkého a moderního prostředí, do přátelského kolektivu! V průběhu roku se můžete účastnit celé řady neformálních akcí s kolegy.
Našim zaměstnancům přispíváme ke zdravému životnímu stylu formou příspěvku na dojíždění do práce na kole.
Podívejte se na www.elmontia.cz, na LinkedIn nebo facebookový profil ELMONTIA pro více informací o naší společnosti. Najdete zde i mnoho fotografií z našich úspěšných projektů.

Jaká práce vás čeká?

Účetní oddělení má na starosti rozsáhlou agendu. Finální popis práce uzpůsobíme tomu, s čím vítězný/á kandidát/ka bude mít zkušenosti. Vaší náplní můžou být níže vyjmenované činnosti:
• účtování dodavatelských a odběratelských faktur
• vystavování odběratelských faktur
• vedení a účtování pokladny
• účtování bankovních výpisů
• přípravu plateb v bance
• účtování dokladů při platbách firemními kartami a dokladů proplácených zaměstnancům
• vedení operativní evidence majetku
• zpracováváme DPH, KH, SH, statistiky, měsíční závěrky, roční závěrky, audity (zde všude bude třeba součinnost)

Koho hledáme?
Pečlivou/pečlivého a samostatnou/samostatného účetní/ho, který se orientuje v podvojném účetnictví a daňové problematice, a má v tomto oboru již za sebou určité zkušenosti.
Člověka, který se vzdělává a aktivně si hledá změny v účetní a daňové legislativě.
Na pozici musíte umět pracovat s programem MS Excel (součty, souhrny, průměry, základní vzorce).
Velkou devizou je znalost anglického jazyka.
Účtujeme v Pohodě. Její znalost nevyžadujeme, ale pokud jste s ní pracovali, považujeme to za velkou výhodu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co můžeme nabídnout?
Práci v přátelském kolektivu, kde spolupráce není prázdné slovo
Moderní a hezké pracovní prostředí
Adekvátní mzdové ohodnocení vůči vašim zkušenostem
Flexibilní pracovní dobu, 25 dní dovolené
Stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění
Výuku anglického jazyka na pracovišti, možnost dalšího odborného vzdělávání
Bonusový systém podporující zdravý životní styl
Rádi pořádáme společné firemní akce, není s námi rozhodně nuda

Informace o náboru

Daří se nám a rosteme. Z důvodu zvětšujícího se objemu práce posilujeme i účetní oddělení. Máme krásné pracovní prostředí v Nepasicích, ve kterém rádi přivítáme novou kolegyni či kolegu.

Pokud vás pozice oslovila, chcete se dozvědět více, zašlete nám, prosím, životopis. Ohledně dalšího postupu vás budeme kontaktovat.
Těšíme se na vás!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Ekonomika

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme česká společnost ELMONTIA a.s. a sídlíme v Nepasicích (Třebechovice pod Orebem). Věnujeme se inženýringu, kontejnerizaci technologií a zahraničním elektromontážím.
Soustředíme se především na energetiku a logistiku, dopravu. Většinu našich zakázek realizujeme v zahraničí, v Nepasicích instalujeme technologie a máme nové kancelářské prostory.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4278653  Datum zveřejnění: 24.3.2023