Elektrikář - průmyslové elektromontáže (Z Evropa)

ELMONTIA a.s.

Místo práce
Německo, Velká Británie, Francie (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme česká společnost ELMONTIA a.s. a zabýváme se převážně elektromontážemi a kontejnerizací technologií.
Nabízíme práci pro ELEKTRIKÁŘE na zahraničních projektech na pracovní smlouvu.

Náplň práce zahrnuje
- elektroinstalaci (ne programování) pásových, válečkových dopravníků
- elektroinstalaci nakládacích, vykládacích a třídících robotů v halách (letiště, sklady, výrobní haly…)
- montáž žlabů pro el. kabely a jejich instalaci
- zapojování senzorů, ovládacích panelů, robotů a rozvodných skříní podle technické dokumentace v souladu s platnou legislativou a požadavky zákazníka
- identifikaci jednoduchých poruch a jejich odstraňování

Zabezpečujeme a hradíme ubytování, dopravu (služebními auty, letecky atp.), pracovní nářadí, pracovní oblečení, cestovní pojištění atd.

Výjezdy jsou organizované v turnusovém systému (6 týdnů na projektu, týden doma).
Zakázky realizujeme pro stálé partnery nejčastěji v Německu, Francii, Belgii, Skandinávii, Velké Británii apod.
Nástup do práce je možný ihned po vyřízení všech potřebných dokumentů.

Mzdové podmínky a ostatní informace vám rádi sdělíme na tel. čísle +420 733 710 181.
Více informací můžete získat na www.elmontia.cz nebo na https://www.facebook.com/elmontia.

Informace o náboru

Preferujeme dlouhodobou spolupráci, projektů máme dost po dobu celého roku.
Pokud vás pozice oslovila, zašlete nám, prosím, svůj životopis na [email protected].
Ohledně dalšího postupu vás budeme kontaktovat.
Těšíme se na vás!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Elektrotechnika

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vzdělání v oboru elektro (vyhláška 50)
- schopnost číst výkresovou dokumentaci
- manuální zručnost
- řidičský průkaz sk. B
- flexibilita a ochota cestovat (práce v turnusech)
- výhodou ne podmínkou je znalost angličtiny nebo němčiny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme česká společnost ELMONTIA a.s. a sídlíme v Nepasicích (Třebechovice pod Orebem). Věnujeme se inženýringu, kontejnerizaci technologií a zahraničním elektromontážím.
Soustředíme se především na energetiku a logistiku, dopravu. Většinu našich zakázek realizujeme v zahraničí, v Nepasicích instalujeme technologie a máme nové kancelářské prostory.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4315568  Datum zveřejnění: 3.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc