Reagujte bez životopisu

Elektrikár v Nemecku

ELPRAM, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 21 EUR/hod.Zamestnanec: ovládajúci nemecký jazyk - 17 EUR/ hod. neovláda nemecký jazyk - 16EUR/hod. SZČO: ovláda nemecký jazyk - až do 24 EUR/ hod. neovláda nemecký jazyk - 21 EUR/ hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nemecky hovoriacich elektrikárov, na práce do Nemecka v oblasti:

- priemyselnej inštalácie v plnom rozsahu
- montáž / demontáž automatizačných robotických liniek

- Ubytovanie aj cestovné náklady sú hradené našou spoločnosťou.

- Profesionálna výbava k dispozícií.

- Stabilná dlhodobá spolupráca počas celého roka.

Ak Vás naša ponuka oslovila, zašlite nám prosím svoj životopis na [email protected] alebo zavolajte na telefónne číslo 0910 165 235 v pracovnej dobe od 8:00 do 15:00 hod. a my Vám radi poskytneme ďalšie informácie.

Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme nami vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnik, elektrikár

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Vyhláška 508/2009 Zb.z. §21 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

1

- Osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike podľa vyhlášky MPSVR SR č. 508/2009

  • znalosť nemeckého jazyka ( prípadne anglického jazyka - vítaná)
  • spoľahlivosť
  • zodpovedný prístup k práci
  • chuť a ochota cestovať ( turnusy 3/1)
  • možnosť navýšenia platu a kariérneho rastu

Sme spoločnosť zo Žiliny, založená v roku 2003 a našou hlavnou náplňou sú dodávky kompletných elektroinštalačných prác, optických rozvodov, kamerových rozvodov, rozvodov EPS, EZS a transformátorových staníc pre organizácie aj súkromné osoby.
Zaoberáme sa projektovaním, vypracovaním protokolov o určení prostredia, odborných prehliadok a odborných skúšok elektrických (revízií) zariadení vrátane bleskozvodov na objektoch bez nebezpečenstva i s nebezpečenstvom výbuchu v rozsahu E 1.0 (bez obmedzenia napätia).

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Veronika Tabačková
Tel.: +421910165235
E-mail: poslať životopis
ID: 4838272  Datum zveřejnění: 24.5.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 21 EUR/hod.