Referent/ka obchodního oddělení u smluvního partnera skupiny čez

ELPREMONT elektromontáže s.r.o. (MPSV)

Místo práce
nábř. Dr. Edvarda Beneše 1913, 750 02 Přerov, Okres Přerov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní referenti (33392)

Pracoviště a kontakty

Firma:ELPREMONT elektromontáže s.r.o., IČ 26871891
Pracoviště:ELPREMONT elektromontáže s.r.o. - pracoviště Přerov, nábř. Dr. Edvarda Beneše 1913/20, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 20000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní pozice je vhodná i pro OZP.

Náplň práce:
- komplexní péče o zákazníky - udržování dobrých vztahů se stávajícími zákazníky a akvizice nových ; aktivní oslovování zákazníků s nabídkou našich produktů a služeb; zajištění administrativní činnosti spojené se zákaznickým servisem a prodejem; bezchybné zadávání dat do systému SAP a dodržování pravidel dle metodik

Požadujeme:
- SŠ s maturitou; uživatelskou znalost práce na PC; příjemné vystupování, pro zákaznickou orientaci; spolehlivost a zodpovědnost, týmového ducha; zaměření na prodej, tah na branku; odolnost vůči stresu a trpělivost; zkušenosti v oblasti aktivního prodeje nebo zákaznického servisu výhodou;

Nabízíme:
- zaměstnání u stabilní společnosti; příjemnou pracovní atmosféru; motivační finanční ohodnocení

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: [email protected] do 16.12.2016 (uzávěrka přihlášek)

Místo výkonu práce: ELPREMONT elektromontáže s.r.o., nábř. Dr. Edvarda Beneše č.p. 1913/20, 750 02 Přerov 2

Poslední změna:2016-11-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Přerov

číslo volného místa: 11729910756

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou