Zubný lekár/ka

Elysium clinic s.r.o.

Miesto práce
Trenčín, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
možný nástup ihneď
Od 2 000 EUR/mesiacuvedená mzda je základná mzda, ku ktorej prináleží motivujúca % zložka mzdy z dohodnutého obratu. Bližšie predstavenie na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Elysium clinic robí výber najlepších zubných lekárov do svojho tímu. Staň sa jeho súčasťou aj ty. Oceníme tímového kolegu/ňu, ktorý/á ma radosť z dobre vykonanej práce a rád/a sa učí nové veci.
Ponúkame vybavenie s ktorým budeš môcť pracovať: mikroskop, OPG, CBCT, intraorálny RTG, lupové okuliare, fotoaparát, kľud pre prácu - recepcia, 4-ručná asistencia - šikovné sestričky, tímový duch - dentálna hygiena, pieskovačka, bielenie, chirurgia, implantovanie, endo, reendo, .... a mnoho iného.
S týmto všetkým sa budeš môcť stretávať. Samozrejme nemusíš mať žiaden stres a kŕče v bruchu. Radi ťa naučíme to čo vieme my. Ak ste aj zubársky pár radi privítame oboch.

- práca v priateľskom a mladom kolektíve
- príjemné prestížne pracovné prostredie
- možnosť profesijného a osobného rozvoja
- firemné uniformy
- ošetrenie zdarma pre zamestnancov
- zamestnanecká zľava na ošetrenie pre rodinných príslušníkov
- motivujúci systém odmeňovania
- kopec srandy a humoru

Neváhaj nám poslať životopis prípadne motivačný list, alebo nás kontaktuj
na tel. č. +421 911 825 707
mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zubné lekárstvo, ortodoncia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý

- zodpovedný prístup k práci a vnútorná motivácia
- tímový hráč
- ľudský, empatický prístup
- ochota vzdelávať sa
- flexibilita
- spoľahlivosť, korektný a lojálny prístup

Elysium clinic je súkromná klinika v Trenčíne s poskytovaním dermatologických a stomatologických služieb. Plná mladých, ambicióznych ľudí s dávkou humoru. Naším hlavným cieľom je spokojnosť, zdravie a komfort našich klientov. Chceme, aby sa u nás cítili príjemne a vedeli, že nám na nich záleží. Našim klientom poskytujeme starostlivosť, ktorá dáva zmysel! Preto k svojej práci a starostlivosti o našich klientov pristupujeme individuálne, ľudsky a tak, ako keby sme ju poskytovali sami sebe – nechceme, aby sa k nám klienti vracali pre opakujúce sa problémy. Naším cieľom je zároveň príjemná a priateľská atmosféra v pracovnom tíme a na klinike, lebo veríme, že hlavne vtedy dokážeme našim klientom poskytnúť tú najlepšiu starostlivosť a príjemný pocit z návštevy. Chceme, aby sa u nás cítili príjemne a komfortne.
Viac o nás nájdete na stránke www.elysiumclinic.sk alebo na fb a ig profile elysium_clinic_sk
ID: 4459949  Datum zveřejnění: 4.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac