Porážač

EMBA - S&C, s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
v texte ( náplň práce )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Porážač: ošípané, hovädzí dobytok
- Porážanie hospodárskych zvierat elektrickým prúdom alebo jatočnou zbraňou.
- Odkrvovanie a odkožovanie porazených zvierat.
- Oddeľovanie hláv a končatín od tela, rozrezávanie tiel strojovou alebo ručnou pílou.
Mzda od 1300Eur - 2000Eur netto, záleží od druhu zvieraťa a od šikovnosti.

- ubytovanie zabezpečené a plne hradené ( domčeky alebo hotel )
- doprava z ubytovania do práce zabezpečená a plne hradená
- možnosť záloh po prvom odpracovanom týždní
- holandská zmluva
- možnosť pre páry
- dlhodobá a stabilná práca v najväčšej spoločnosti v Holandsku zaoberajúcej sa mäsopriemyslom
- dovolenkovné po prvom odpracovanom roku

Nástupy sú 2x do mesiaca, bližšie upresnené pri osobnom pohovore. Vyhradzujeme si právo kontaktovať uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadakvy hlavne potrebnú prax.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Klient je najvýznamenjším a najväčším dodávateľom v oblasti potravinárskeho priemyslu - mäsovýroby v Holandsku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

potravinársky priemysel

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- zodpovednosť
- chuť pracovať
- fyzická zdatnosť
- manuálna zručnosť
- jazyk nie je potrebný avšak je výhodou

Sme spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, v Českej republike a Holandsku..Naša činnosť siaha do odvetvia automobilového priemyslu, odvetvie logistiky, a potravinársky priemysel, ktorí sú lídrami na trhu práce nie len u nás, ale po celom svete.. Hlavným cieľom je spokojnosť zákazníka a spokojnosť samotného zamestnanca. Chceme spájať ľudí a zlepšovať ich životy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3136017  Datum zveřejnění: 21.8.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: v texte ( náplň práce )