Gazdiná - Housekeeper

Embassy of Ireland

Miesto práce
Bratislava, Staré Mesto, Slovensko
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
Dohodou/By agreement
Mzdové podmienky (brutto)
1 088,67 EUR/mesiac1088.67

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budete požiadaná/ý vykonávať funkcie zodpovedajúce tejto pozícii s cieľom udržovať čistotu a poriadok na rezidencii a pomáhať pri organizácii a priebehu podujatí a recepcií organizovaných na rezidencii. Budete zodpovedná/ý za starostlivosť o úradný majetok spolu s upratovaním a údržbou priestorov. Pracovný čas je stanovený na 30 hodín týždenne. Za odpracované nadčasy je možné čerpať voľno v priebehu dvoch týždňov. Pracovná zmluva bude platná počas vyslania zamestnávateľa ako vyslanca pri diplomatickej missii v Bratislave.

You will be required to perform duties appropriate to the position, in order to maintain the official Residence of the Ambassador in a representative state, and to assist with the organisation and running of functions and events. You will be responsible for the care of official property along with the cleaning and upkeep of the premises, and any duties assigned . The working time is fixed at 30 hours per week. The contract will be for the duration of the employer’s posting as Ambassador to the Diplomatic Mission in Bratislava.

Priateľský zamestnávateľ / Friendly employer
Časová flexibilita / Flexibility
Práca v priateľskom rodinnom prostredí / Working in family environment
Zamestnanecké výhody / Employee benefits
Zdokonalenie v cudzom jazyku / Language improvement

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie:
Lehota na prijímanie žiadostí je 30 júl 2019. Úspešný uchádzač by mal byť k dispozícii, aby mohol nastúpiť do funkcie v Septembri (dátum sa upresní).
Žiadosti by mali obsahovať e-mailovú adresu a telefónne číslo a mali by byť zaslané emailom aby sa doručili do 17.00 SEČ dňa 30.júla 2019 na adresu: [email protected] E-mail by mal obsahovať riadok “Gazdiná - Housekeeper” a dokument nesmie byť väčší ako 15MB.
Do 30.7.2019 je potrebné zaslať kompletnú žiadosť.
Po tomto termíne budú prebiehať pohovory len s vybranými kandidátmi, ktorí splnia podmienky výberového konania.
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania je 31 august 2019.
Len vybraní uchádzači, ktorí budú pozvaní na pohovor budú kontaktovaní.

Application process
The closing date for receipt of applications is 30 July 2019. The successful candidate should be available to take up the position in September (date to be agreed).
Applications should include an e-mail address and a phone number, and should be submitted by email to arrive by 17.00 CET on the 30th of July 2019 using the address: [email protected]. The email should contain the subject line ‘Gazdina -Housekeeper’ and must be no larger than 15MB.
It is necessary to send a complete application by 30th July 2019 .
After this deadline interviews will only be held with selected candidates who meet the conditions of the selection procedure.
The expected deadline for the selection process is 31st August 2019.
Only those who have been short-listed for interview will be contacted.

Záujemcovia budú zaradení do výberového konania až po zaslaní nasledujúcich dokumentov na email:
1/ Životopis (max 2 strany)
2/ Motivačný list s popisom doterajšej relevantnej praxe gazdinej alebo podobnej práce s vyjadrením sa k požiadavkám organizácie (viď Požiadavky na zamestnanca) (max 1 strana)
3/ Výpis z registra trestov
4/ Pisomné referencie od predchadzajúcich zamestnávateľov v tejto oblasti (ideálne 3)

Candidates will be included in the competition only after sending the following documents to the email:
1 / Curriculum vitae (2 pages max)
2 / Motivation letter with a description of relevant experience as a housekeeper or other work that complies with the organization's requirements (see Employee Requirements) (1 page max)
3 /The criminal record
4 / References from previous employers (preferably 3)

Náklady na údržbu rezidencie budú zodpovednosťou organizácie.
Residential maintenance costs will be the responsibility of the organization.

Data Protection:
All personal information received will be kept in line with GDPR and Data Protection guidelines.
Security Clearance for Local Staff
Security vetting will be sought in respect of individuals who come under consideration for appointment.
Please note that canvassing will disqualify applicants.
The Embassy of Ireland is committed to a policy of Equal Opportunity.

Ochrana dát:
Všetky obdržané osobné údaje budú uchovávané v súlade s usmerneniami o GDPR a ochrane údajov.
Bezpečnostná previerka zamestnancov
Bezpečnostné previerky sa budú vykonávať vo vzťahu k jednotlivcom, ktorí prichádzajú do úvahy na pracovnú pozíciu.
Upozorňujeme, že akékoľvek ovplyvňovanie diskvalifikuje žiadateľa.
Veľvyslanectvo Írska sa zaväzuje k prístupu rovnosti príležitostí.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

1/ Skúsenosti / Experience
2/ Schopnost pracovať nezávisle / Ability to work independently
3/ Výpiz z registra trestov nie starší ako 3 mesiace /A criminal record not older than 3 months
4/ Flexibilita / Flexibility
5/ Schopnosť komunikovat v anglickom alebo nemeckom jazyku /Ability to communicate in English or German language
6/ Reprezentatívne a príjemné vystupovanie / Representative and pleasant attitude
7/ Administratívne a organizačné skúsenosti / Administrative and organisational skills

Administratívna organizácia

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3714322  Datum zveřejnění: 16.7.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 088,67 EUR/mesiac1088.67