Instalatér

Eming BV

Místo práce
Rotterdam, Nizozemsko
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
2 380 - 2 600 EUR/měsícJedná se o netto částku.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jaký druh práce budete vykonávat? Budete se podílet na zahájení projektu. Spolupracujete na výstavbě kanalizace. Budete připravovat potrubí pro instalaci kuchyně, koupelny a toalety. Příprava podlahového vytápění Instalace může být také součástí práce. Budete tedy pracovat se studenou a teplou vodou, potrubím, ventilací atd. Po dokončení všech rozvodů pomůžete s montáží koupelny a toalety, v některých případech také kuchyně.

Naše projekty jsou po celém Nizozemsku, takže poskytujeme vhodné ubytování v regionu max. 30 km. Samozřejmě zajistíme vaše zdraví pojištění a různé možnosti školení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

● Vyplácení mzdy v rozmezí €550 - €600 EUR netto v souladu s kolektivní smlouvou
pracovní smlouvou;
● Důchod u společnosti Stipp(+);
● Ubytování prostřednictvím Emingu a v souladu se standardem SNF (jednolůžkový pokoj);
● Možnost používat služební automobil;
● V případě potřeby pro vaši práci vám poskytneme (elektrické) nářadí;
● Kvalitní pracovní oblečení;
● Jedna kontaktní osoba;
● Zdravotní pojištění prostřednictvím společnosti Zorg & Zekerheid

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Projekty po celém Holandsku u renomovaných společností

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2) nebo Německý jazyk - Začátečník (A2) nebo Nizozemský jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Instalatér

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

● Máte alespoň 5 let relevantní praxe;
● Jste držitelem platného certifikátu VCA. Pokud jej nemáte, můžete si ho můžete vyřídit u nás.;
● Dokážete samostatně komunikovat v angličtině nebo němčině;
● Vlastní doprava je vítána

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Eming mediates technical professionals in the metal, construction and installation sector.
With an expert, informal and enthusiastic team, with a total of more than 50 years of
experience in technical job placement, we make professionals available to leading
companies throughout the Netherlands.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4192312  Datum zveřejnění: 17.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 380 EUR/měsíc