Svářeč MIG/MAG / TIG

Eming BV

Místo práce
Breda, Nizozemsko
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
Od 2 500 EUR/měsícJedná se o netto položky.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jako svářeč/zámečník budete svařovat ocelové konstrukce. U našeho zákazníka se svařuje konstrukční ocel pro průmyslové budovy, parkovací garáže nebo distribuční centra.
Požadujeme po vás potřebnou řemeslnou zručnost a očekáváme, že ovládáte svařování metodou Mig/Mag. Vaše práce je velmi různorodá: u některých konstrukcí můžete být hotovi během hodiny, ale někdy to trvá i tři dny. Na výrobku pracujete vždy individuálně, ale
pracujete s kolegy ve stejné hale. Když přijdete na pracoviště, jsou pro vás připraveny všechny potřebné materiály. Na základě výkresů sestavíte konstrukci a také ji dokončíte.

Zaměstnanecké výhody, benefity

● Správná platba ve výši 550 - 600 EUR NETTO týdně
● Důchod u společnosti Stipp(+);
● Ubytování (jednolůžkový pokoj) prostřednictvím společnosti Eming a podle standardu SNF;
● Možnost používání služebního automobilu;
● Kvalitní pracovní oblečení;
● Jedna kontaktní osoba;
● Zdravotní pojištění prostřednictvím společnosti Zorg & Zekerheid

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Jedná se o stabilní společnosti v Holandsku.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2) nebo Německý jazyk - Začátečník (A2) nebo Nizozemský jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Svařování

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

● Máte alespoň 3 roky relevantní praxe;
● Jste samostatní a dokážete komunikovat s kolegy v němčině nebo angličtině.
● Vlastní doprava je plus;
● Umíte číst technické výkresy;

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Eming mediates technical professionals in the metal, construction and installation sector.
With an expert, informal and enthusiastic team, with a total of more than 50 years of
experience in technical job placement, we make professionals available to leading
companies throughout the Netherlands.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Michaela Stifterova
Tel.: +31557853029
E-mail: poslat životopis
ID: 4213176  Datum zveřejnění: 28.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 500 EUR/měsíc