Tavič/zlievač

Eming BV

Miesto práce
Doetinchem, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 950 - 2 200 EUR/mesiacMzda sa uvádza v čistých sumách.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

U nášho klienta budete zodpovední za proces odlievania. Budete obsluhovať taviacu pec a odlievací stroj. Skúsenosti s tavením/obsluhou pece sú potrebné. Práca je dlhodobá.

V tejto zlievarni obsadzujeme aj pozície brúsenia a na jádrárně.

Zamestnanecké výhody, benefity

● Výplata ve výši 450 - 500 EUR NETTO týdně
● Důchod u společnosti Stipp(+);
● Ubytování (jednolůžkové pokoje) prostřednictvím společnosti Eming a podle standardu SNF;
● Možnost zapůjčení služebního automobilu;
● V případě potřeby pro vaši práci vám poskytneme (elektrické) nářadí;
● Kvalitní pracovní oblečení;
● Jednu kontaktní osoba;
● Zdravotní pojištění prostřednictvím společnosti Zorg & Zekerheid

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Stabilní renomovaná společnost v Holandsku

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Holandský jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Mzda sa uvádza v čistých sumách.

Počet rokov praxe

3

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Eming mediates technical professionals in the metal, construction and installation sector. With an expert, informal and enthusiastic team, with a total of more than 50 years of experience in technical job placement, we make professionals available to leading companies throughout the Netherlands.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4286171  Datum zveřejnění: 3.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 950 EUR/mesiac