Instalatér / práce vhodná pro dvojice / 650-700 eur netto za 40 hod.

Eming BV

Místo práce
Amsterdam, Nizozemsko
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
Od 3 000 EUR/měsícJedná se o netto částku.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta hledáme 2 instalatéry pro práci v Nizozemsku. Jedná se o práci na novostavbách v bytových jednotkách.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nizozemská pracovní smlouva na dlouhou dobu;
Dobrý plat: 650-700 eur/týden čistého;
Penzijní účet u Stipp(+);
Ubytování (jednolůžkové pokoje) u Emingu a podle standardu SNF.
Možnost využití služebního vozu;
V případě potřeby pro vaši práci poskytujeme (elektrické) nářadí;
Kvalitní pracovní oblečení;
Zdravotní pojištění prostřednictvím ZEM;

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

28.4.2024 (zbývá ještě 1 den)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Projekt u renomované společnosti v Holandsku.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Instalatér

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2) nebo Německý jazyk - Začátečník (A2) nebo Nizozemský jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Instalatér

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Znalost němčiny nebo angličtiny.
Schopnost samostatné práce.
VCA certifikát
Čtení technických výkresů.
Řidičský průkaz.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Eming mediates technical professionals in the metal, construction and installation sector.
With an expert, informal and enthusiastic team, with a total of more than 50 years of
experience in technical job placement, we make professionals available to leading
companies throughout the Netherlands.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Michaela Stifterova
Tel.: +31557853029
E-mail: poslat životopis
ID: 4636814  Datum zveřejnění: 28.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 000 EUR/měsíc