Obchodní zástupce pro zdravý životní styl a krásu

Empire DC s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude vaším hlavním úkolem?
- Vyhledávání nových obchodních příležitostí
- Akvizice nových zákazníků s potenciálem dlouhodobé spolupráce
- Prezentace novinek zákazníkům
- Péče o své vlastní portfolio klientů
- Přinášení zpětné vazby zpět do společnosti s cílem zlepšení servisu a rozšíření sortimentu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co vám nabízíme?
- Práci na ŽL s progresivním finančním ohodnocením závislým na vašem výkonu
- Vlastní organizaci práce, práce odkudkoliv
- Hodnotné benefity při dosažení stanovených cílů

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme česká inovativní společnost zabývající se vývojem výživových doplňků na bázi kyseliny hyaluronové se zaměřením na komplexní zdravý životní styl a estetiku. Hledáme nové kolegy s obchodním duchem a zájmem vzdělávat se a růst.. Zakládáme si na kvalitě, transparentnosti a osobním přístupu. Pokud uznáváte stejné hodnoty jako my, nechybí Vám obchodní duch a energické pracovní nasazení, máte zkušeností v oblasti kosmetiky a doplňků stravy, pak jste náš člověk.
ID: 4740606  Datum zveřejnění: 15.1.2024