Specialista pro obsluhu zákazníka a prodej, práce z domova

Employment Outsourcing Sp. z o.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
01.08.2021
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 45 000 Kč/měsícZákladní hodínový plat + provize z prodeje.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Tivron je výjímečné call centrum s experty v oblasti zdraví a krásy. Každodenně se zabýváme prodejem přírodních produktů.

Co je pro nás důležité?
• preciznost a znalost Českého jazyka
• klienti se s námi kontaktují telefonicky, takže nutnou podmínkou je uspokojení z kontaktu s jiným člověkem.
• profesionální poradenství týkající se nabízených výrobků podle potřeb zákazníka
• zvyšování počtu objednávek (koncový prodej)
• schopnost organizace vlastní práce

Proč stojí za to pracovat s námi?
• práce plně z domova
• nezávislost – naši team lídři připravují rozvrhy směn na měsíc předem tak, aby měl dost času na své koníčky
• vysoký plat – stálý základ a měsíční provize z prodeje

Hledáte-li místo, kde se budete cítit jako doma, budete se cítit výjímeční a důležití, už jste ho našli !

Miřte vysoko, čekáme na Vás!

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Práce s počítačem - základy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nabídky obsazujeme pro společnost Tivron, která je součástí našeho holdingu. Jedná se o telekomunikační centrum obsluhy klienta a prodeje.

Adresa společnosti

Employment outsourcing
Polsko

Kontakt

Kontaktní osoba: Shahid Zbigniew Iqbal
Tel.: +420774960360
E-mail: poslat životopis
ID: 4029414  Datum zveřejnění: 15.7.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc