Specialista podpory zákazníků- Telefonní operátor (home office)

Employment Outsourcing Sp. z o.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
20.06
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 70 000 Kč/měsíc(Dvě hlavní složky odměňování: Fixní mzda = 20000 Kč měsíčně + Provize z prodeje = Průměrně 23000 Kč měsíčně. Měsíční provizní rekord konzultanta za poslední rok 2022 - 68000 Kč)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro spolupráci je nutné založení volné živnosti - živnostenský list.

Selvoy je mezinárodní kontaktní centrum s experty v oblasti zdraví a krásy. Každodenně se zabýváme prodejem přírodních produktů. Našim klientům otevíráme nové možnosti poskytováním služeb nejvyšší kvality. Na základě přímé komunikace se spotřebiteli jsme schopni využít potenciál každé značky, rozvíjet strategii prodeje a nabídnout klientům pro ně nejvhodnější možnosti.

Záleží nám na spokojenosti všech našich zaměstnanců a dlouhodobé spolupráci s nimi.

PŘIPOJTE SE K NÁM A STAŇTE SE EXPERTEM V PRODEJI

Pokud:

· Máte dobré komunikační dovednosti – zákazníci nás kontaktují telefonicky.

. Umíte pracovat na počítači.

· Jste schopni organizovat si vlastní práci a spolupracovat s vedoucím týmu

· Máte proaktivní přístup k navrhování nejlepšího řešení našim zákazníkům.

. Víte, že prodej je oblast, ve které se chcete profesně rozvíjet.

· Máte rádi kontakt s lidmi a v každé situaci zvládáte reagovat zdvořile.

JAKÁ BUDE VAŠE PRÁCE?

· Telefonický kontakt s klientem, který má o produkt prvotní zájem nebo druhý kontakt se stávajícím klientem. (Nejedná se o hovory se studenými kontakty)
. Vyslechnutí klienta a pomoc s nejvhodnějším řešením.
· Zadávání údajů do systému.

PROČ SE VYPLATÍ S NÁMI SPOLUPRACOVAT

· Spolupracujeme na PLNĚ vzdálené spolupráci (z jakéhokoli místa s přístupem k rychlému internetu- Home office).

. Nabízíme kompletní školení a pomoc kdykoliv v průběhu celé vaší kariéry v naší společnosti.

· Nezávislost – naši vedoucí týmu připravují rozpis služeb měsíc předem, aby každý zaměstnanec mohl rozvíjet své zájmy.

· Zkušenosti – Získáváte lepší komunikační dovednosti, učíte se nové strategie a psychologie prodeje a rozvíjíte se ve svých silných stránkách.

· Vysoké výdělky – Vaše odměny se budou skládat z pravidelné měsíční stabilní jistoty a nadrámec toho provize z vašich prodejů.

. Interní soutěže za finanční i jiné odměny.

· Možnost výběru úvazku - Plný 8-mi hodinový a Třičtvrteční 6-ti hodinový

PRO SPOLUPRÁCI S NÁMI JE NEZBYTNÉ SPLNIT TYTO PODMÍNKY:

. Mít vlastní notebook nebo počítač s webcamerou
. Vlastní kancelářská sluchátka s mikrofonem
. Rychlý internet bez výpadků signálu.
. Vlastní nerušené místo pro vaši práci.
. Možnost pracovat dle předem stanovených služeb bez vyjímek a pozdních příchodů.
. Pro práci s námi je potřeba mít založenou živnost.

Pokud hledáte práci, díky které získáte nenahraditelné pracovní zkušenosti a kde se budete cítit jako doma, tak už jste ji našli!

Zaměstnanecké výhody, benefity

33 dní volna ročně "pro nemoc".
Bonus 3500 Kč za plnou "docházku".
Práce plně z domu online.

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto pozici zašlete váš životopis.
Jestliže bude váš životopis vybrán do druhého kola, zavoláme vám, předáme potřebné informace a domluvíme se s vámi na online pohovoru.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Práce s počítačem - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Komunikativnost
Samostatnost
Iniciativa ve vzdělávání se
Příjemné vystupování
Motivace

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mezinárodní kontaktní centrum

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 4582957  Datum zveřejnění: 19.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 20 000 Kč/měsíc