Reagujte bez životopisu

Administrativní Pracovník - Call Centrum

EMS - Easy Marketing Solutions s.r.o.

Místo práce
Chrudimská 1418/2, Vinohrady, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
38 000 - 88 000 Kč/měsícMzda se skládá z fixní částky 38 000 Kč a dále z propracovaného provizního systému.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pokud jste ambiciózní a máte zájem o svět investic a kryptoměn, máme pro vás příležitost, která může změnit váš profesní život.

Hledáme někoho s výbornými komunikativními schopnostmi, kdo se nebojí telefonických rozhovorů ani osobních schůzek. Vaše spolehlivost, schopnost pracovat samostatně i v týmu a ochota učit se novým věcem jsou pro nás klíčové. Nevyžadujeme předchozí zkušenosti v oblasti investic nebo kryptoměn - vše vás naučíme, ale základní porozumění těmto tématům bude vaší velkou výhodou.

​Nabízíme vám možnost růstu v rychle se rozvíjejícím odvětví, konkurenceschopný plat, který se skládá z fixního platu 38 000 Kč a propracovaného provizního systému. Můžete se těšit na nástupní bonus 10 000 Kč. Naši zaměstnanci mají také jedinečnou příležitost pracovat a rozvíjet svou kariéru v zahraničí. Věříme v potenciál každého jednotlivce a nabízíme rozmanité možnosti pro osobní a profesní růst.

​Pokud máte chuť se učit, rozvíjet a posouvat hranice možného, pak jste přesně ten, koho hledáme!​

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Portfolio zákazníků, které budete dále rozšiřovat.
  • Možnost neustálého vzdělávání a osobního rozvoje formou pravidelných školení a workshopů.
  • Příležitost pracovat a rozvíjet svou kariéru v zahraničí.
  • Práci z domova a v celém regionu Čech.
  • Zajímavé finanční ohodnocení, bonusy.

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • Samostatnou osobnost s proaktivním přístupem a schopností sebemotivace.
  • Velmi dobré komunikační dovednosti a příjemné vystupování.
  • Bez tahu na branku a skórování to nepůjde.
  • Pokud nám dokážete prokázat jasné obchodní výsledky, budeme jen rádi.
  • Kreativitě se meze nekladou.
  • Postačí běžná uživatelská znalost PC; uvítáme, když si dokážete samostatně připravit tabulku se svými obchodními aktivitami a kalkulacemi pro klienty.
  • Orientace v byznysu je výhodou, nikoli však podmínkou, na začátku Vás rádi všechno naučíme a proškolíme.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost EMS - Easy Marketing Solutions s.r.o. je dynamickou marketingovou společností, která je díky svému týmu odborníků a významným zahraničním partnerům schopna okamžitě reagovat na přání a potřeby klienta

Kontakt

Kontaktní osoba: Tereza Zemanová
Tel.: +420778773281
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4794758  Datum zveřejnění: 27.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 38 000 Kč/měsíc