Montér (m/ž)

ENERGETICUM Energiesysteme GmbH

Místo práce
Balzhausen, Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
V této pracovní pozici Vám nabízíme hrubou hodinovou mzdu v souladu s podmínkami na trhu od 12 € do18 € + odměny podle konkrétní kvalifikace.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V rodinné firmě energeticum³ GmbH se počítá pouze špičkový výkon, když jde o přívod energie do vlastního domu nebo firmy. Tento podnik se vyznačuje zaručenou kvalitou spojenou s nejlepším servisem. Orientace na budoucnost a inovace, což zajišťuje pracovní místa a vzbuzuje důvěru u zákazníků. S více než 5 000 prodanými a namontovanými zařízeními v Bavorsku a Bádensko-Württembersku patří firma k nenápadným šampionům v oboru.
Dále se rozrůstáme a hledáme pracovníky do naší montáže. Zajistěte si stabilní budoucnost a začněte jako Montér (m/ž) v naší pobočce v Balzhausenu ve velké oblasti Augsburgu, Ulmu, Memmingenu v Bavorsku.

Specifikace pracovní pozice
• Střešní montáž fotovoltaických zařízení a zásobníkových systémů
• Instalace spodních konstrukcí pro fotovoltaické moduly
• Pokládka DC kabelů k měniči
• Odborné zabezpečení našich projektů
• Spolupráce v kolegiálním týmu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
• Jisté, celoroční zaměstnání se smlouvou na dobu neurčitou a atraktivním odměňováním
• Inovativní prostředí ve výrazně rostoucí firmě
• Kvalitní pracovní prostředky a pracovní oděv
• Spolupráci v rodinné firmě a skvělém týmu
• Kvalifikované zapracování, školení a další vzdělávání
• Společné akce

Informace o náboru

Ucházejte se nyní online!
Těšíme se na Vaše kompletní poklady v němčině vč. uvedení Vaší představy o platu a možného termínu nástupu e-mailem na:
[email protected]
Máte ještě dotazy? Zavolejte na telefonní číslo: 01522-2446-511

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme

• Úspěšně ukončený učební obor/technické vzdělání (výhodou je elektrikář (m/ž)) nebo několikaletá praxe v oblasti montáže, pokrývač (m/ž), stavební obor nebo zámečník (m/ž)
• Ideální je praxe ve střešních pracích, přednostně při montáží fotovoltaických zařízení (není podmínkou)
• Myšlení orientované na zákazníka
• Vysoká míra spolehlivosti
• Efektivní a strukturovaný způsob práce
• Zájem o dlouhodobou spolupráci
• Srdečně vítáme uchazeče z jiných oborů
• Řidičské oprávnění a oprávnění pro přívěsy výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 3619920  Datum zveřejnění: 13.3.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: V této pracovní pozici Vám nabízíme hrubou hodinovou mzdu v souladu s podmínkami na trhu od 12 € do18 € + odměny podle konkrétní kvalifikace.