Obchodní zástupce

Energie do domu s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost Energie do domu s.r.o. hledá pro své rozrůstající se aktivity v oblasti fotovoltaiky a tepelných čerpadel ambiciózního a výkonného obchodního zástupce. Pokud máte zájem o pracovní příležitost v dynamickém odvětví obnovitelných zdrojů energie a chcete se připojit k týmu profesionálů, který posouvá fotovoltaickou energii vpřed, pak je tato role pro vás.

Zaměstnanecké výhody, benefity

bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, flexibilní začátek/konec pracovní doby, vzdělávací kurzy, školení, možnost občasné práce z domova, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, vlastní organizace náplně práce

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Miluješ obchod a baví tě práce s lidmi? Seš komunikativní a chceš vydělávat tolik kolik chceš a nemít strop. Pak je to práce přímo pro tebe.

Co od nás můžeš očekávat?

✓ Garantujeme poptávky od zákazníků každý den. Nemusíš shánět sám/sama, o to se postaráme my. Vždy se tedy budeš bavit pouze s lidmi, kteří už projevili zájem o naše produkty.

✓ Okamžité vyplácení provizí. U nás se na provize nečeká.

✓ Prostor ke kariérnímu růstu. Malou zkušenost v oboru můžeš lehce dohnat nadšením a výkonem.

✓ Průběžné vzdělávání.

✓ Skvělý management. Celou dobu budeš působit pod manažerem, který ti poskytne veškerý support, abys mohl/a odvést co nejlepší práci.

✓ Vlastní automobil.

✓ Podpora firemních techniků. Vždycky můžeš zavolat a poradit se s naším technikem o technických potížích na zákazníkově straně.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Česká firma tvořena odborníky na instalaci fotovoltaických elektráren. Nabízíme komplexní služby ve sféře fotovoltaických elektráren a solárního ohřevu vody. Díky našemu nadšení a nasazení jsme schopni být inovativní a flexibilní v řešení Vašich požadavků.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 4588344  Datum zveřejnění: 26.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc