Projektový manažér (grantové a verejné financovanie)

ENERGO - AQUA a.s.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Termín nástupu
dohodou
Od 2 000 EUR/mesiacvýška výslednej mzdy závisí od predchádzajúcich skúseností a schopností daného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu zameraného na implementáciu IPCEI projektu v rámci EŠIF u poskytovateľa MH SR hľadáme projektového manažéra pre grantové a verejné financovanie, ktorého náplňou práce bude:

- zabezpečenie procesu implementácie a monitorovania projektov,
- príprava žiadostí o platbu (najmä zúčtovanie zálohovej platby) vrátane všetkých relevantných podkladov,
- príprava žiadostí o zmenu vrátane všetkých relevantných podkladov,
- príprava monitorovacích správ vrátane všetkých relevantných podkladov,
- kontrola projektových náležitostí relevantných faktúr,
- vypracovávanie a poskytovanie potrebných dokumentov na schválenie,
- poskytovanie podpory pri verejnom obstarávaní,
- príprava podkladov pre zabezpečenie dodržiavania povinností vyplývajúcich zo zmluvy o NFP a iných zmlúv,
- zabezpečovanie všetkých podkladov potrebných pre ďalšie zapojené strany, ich spracovávanie do potrebnej podoby / obsahu,
- komunikácia s riadiacim a sprostredkovateľským orgánom,
- dohľad nad dodržiavaním ostatných povinností a termínov.

- flexibilný pracovný čas
- voľba officu je len na Tebe /kanceláriu máme v Bratislave, ale aj v Dubnici nad Váhom/
- teambuildingy, firemné akcie, vianočný večierok
- priestor na sebarealizáciu a odborný rast
- možnosť participovať na riešení zaujímavých projektov v oblasti energetiky,
- homeoffice
- 3 x sick day/rok

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí vyhovujú zadaným požiadavkám. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia / manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

projektový manažér

Počet rokov praxe

2

Táto pozícia bude najvhodnejšia pre tých, ktorí majú:
- 3 roky skúsenosti v oblasti implementácie projektov na MH SR v rámci OP VaI/OP II
- zmysel pre detail
- skúsenosť v oblasti implementácie projektov na VA výhodou
- znalosť práce v systéme ITMS2014+. najmä nahadzovanie ŽoP, odchádzajúca komunikácia
- orientujú sa v platnej príručke pre prijímateľa pre projekty MH SR
- organizačné a komunikačné zručnosti, analytické myslenie,
- samostatnosť, zodpovednosť a flexibilita,
- dobrý time manažment

Spoločnosť ENERGO – AQUA a.s. bola založená v roku 2004 a zaoberá sa prípravou, realizáciou a prevádzkovaním malých vodných elektrární. Doposiaľ spustila do prevádzky niekoľko malých vodných elektrární na rieke Hron a na rieke Váh. Spoločnosť ENERGO – AQUA a.s. sa v rámci projektu European Battery Innovation, ktorý patrí medzi dôležité projekty spoločného európskeho záujmu (IPCEI), venuje aj vývoju kontajnerových batériových úložísk z regenerovaných modulov (Second-Life Battery Storage Systems).

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4368009  Datum zveřejnění: 26.6.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac