Vedúci pre systém energetického manažmentu pre batériové úložiská

ENERGO - AQUA a.s.

Dubnica nad Váhom, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
3 500 EUR/mesiacZákladná mzda od 3.500,-eur brutto a variabilné odmeny. Výška konečnej dohodnutej mzdy bude odzrkadľovať prax, kompetencie a potenciál vybraného kandidáta/ky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu firmu, ktorá získala dva dôležité projekty Európskej komisie IPCEI a pracuje vo veľmi perspektívnej oblasti energetiky s výhľadom širokej medzinárodnej spolupráce, hľadáme do nového agile - spinoff tímu, osobnosť s kvalitnou znalosťou IKT systémov, programovacích jazykov a cloudových prostredí pre vývoj EMS systémov.
Je to jedinečná možnosť rásť spolu s novovznikajúcim projektovým tímom a vytvárať tak budúcu úspešnú firmu zaoberajúcu sa oblasťou spracovania použitých batérií z elektromobilov. Zároveň môžeš rozvíjať svoju manažérsku skúsenosť. Ak máš záujem, spravíme všetko pre to, aby Ťa to s nami bavilo.

- Ideálne miesto výkonu práce je v Dubnici nad Váhom. Môžeš byť aj v kancelárii v Bratislave, ak to tam máš bližšie, potom však aspoň 1x týždenne práca s tímom v Dubnici n/v.

Popis činností:
• Komplexný vývoj riadiaceho systému batériového úložiska EMS (Energy management System) batériového úložiska – HW a SW
• Sledovanie a vyhodnocovanie priebehu vývoja EMS a prijímanie opatrení pre dosiahnutie projektových plánov
• Kontrolu plnenia výsledkov výskumu a časového harmonogramu
• Nastavenie interných procesov vývoja EMS
• Priame riadenie tímu cca 3-4 ľudí
• Budovanie a koordinácia vývojového tímu a vývojových činností v rámci tímu
• Koordinácia projektového tímu, ktorý je širší, ako vlastný vývojový tím
• Participácia na vývoji a programovaní EMS systému
• Aktívna spolupráca s ostatnými vývojovými tímami podieľajúcimi sa na technickom riešení kontajnerového batériového úložiska
• Aktívna účasť na rokovaniach s potenciálnymi zákazníkmi, dodávateľmi a technologickými partnermi

- Flexibilná pracovná doba a primeraná miera home office
- Zaujímavé finančné ohodnotenie a výkonnostné odmeny
- Možnosť participovať na medzinárodných, vysoko aktuálnych výskumných aj realizačných projektoch v oblasti spracovania použitých batérií z elektromobilov s presahom na európsky trh
- Priestor na sebarealizáciu a odborný rast
- Sick days 3x ročne
- IT podpora na individuálnej báze
- Mobil aj na súkromné účely a IT technika
- Podpora vzdelávania a osobného rozvoja, koučing
- MultiSport karta
- Teambuildingy a firemné akcie
- V neposlednom rade práca v skvelom tíme ľudí, ktorí chcú priniesť inovácie na energetický trh

Ďakujeme vopred všetkým záujemcom. Vzhľadom na naše kapacity budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky našej pozície. Ďakujeme Vám za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Microsoft Windows - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

5

• informačno-komunikačné technológie, automatizácia a riadiace systémy
• ideálne 5 rokov praxe v oblasti návrhu a vývoja komplexných informačno-komunikačných systémov pre riadenie, správu a monitoring elektro-energetických systémov
• znalosť IKT systémov, programovacích jazykov a cloudových prostredí pre vývoj EMS systémov
• skúsenosti s vedúcou pozíciou vývoja IKT a riadiacich systémov pre energetiku výhodou
• skúsenosť s vedením projektového tímu
• skúsenosť s prácou SCRUM metódou je výhodou
• manažérske zručnosti sú výhodou
• zodpovednosť, analytické a technické myslenie
• schopnosť pomenovať kľúčové problémy a identifikovať alternatívy riešení
• proaktivita a schopnosť spolupracovať v tíme

Spoločnosť ENERGO – AQUA a.s. bola založená v roku 2004 a zaoberá sa prípravou, realizáciou a prevádzkovaním malých vodných elektrární. Doposiaľ spustila do prevádzky niekoľko malých vodných elektrární na rieke Hron a na rieke Váh. Spoločnosť ENERGO – AQUA a.s. sa v rámci projektu European Battery Innovation, ktorý patrí medzi dôležité projekty spoločného európskeho záujmu (IPCEI), venuje aj vývoju kontajnerových batériových úložísk z regenerovaných modulov (Second-Life Battery Storage Systems).

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4526861  Datum zveřejnění: 24.2.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac