Ředitel realizace a řízení projektů

ENERGOCHEM a.s.

Místo práce
Botanická 834/56, Brno-Královo Pole-Ponava, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní náplň:
• Vedení projekčního a realizačního týmu zakázky
• Komunikace se zákazníky
• Příprava smluvních dokumentů pro zákazníky
• Sledování výběrových řízení a jejich vyhodnocení
• Kontrola vedení ekonomiky zakázky a její vyhodnocování

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Zodpovědnou a týmovou práci
• Odpovídající finanční ohodnocení
• Pružnou pracovní dobu
• Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
• Typ úvazku: hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou

• Datum nástupu: ihned/dle dohody

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Energetika, plynárenství, realizace investičních celků

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• SŠ/VŠ – zaměření na strojní inženýrství
• Orientace v technické a projektové dokumentaci
• Orientace ve smluvních dokumentech
• Základní přehled o daňových zákonech
• Základní přehled o legislativě
• Praxe na obdobné pozici v dané oblasti
• Řidičský průkaz sk. B
• AJ podmínkou – úroveň B2/C1, znalost RJ – výhodou
• Doložení znalostí softwarových produktů MS OFFICE, MS Project, Primavera (alternativně)
• Spolehlivost a pečlivý přístup k řešení svěřených úkolů
• Komunikativnost
• Časovou flexibilitu
• Týmový přístup
• Loajalitu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ENERGOCHEM a.s. je inženýrsko-dodavatelská společnost, která se specializuje na komplexní dodávky investičních celků formou na klíč - EPC.
Naši zaměstnanci a experti disponují dlouholetými zkušenostmi a rozsáhlými znalostmi. Podíleli se na mnoha úspěšně realizovaných projektech v ČR a ve světě.
Naším cílem je poskytování služeb a dodávek v nejvyšší kvalitě v oborech:
 ENERGETIKA
 PLYNÁRENSTVÍ
 VODNÍ HOSPODAŘSTVÍ
Společnost ENERGOCHEM a.s. je součástí skupiny SAFICHEM GROUP. Navazuje na dlouholeté zkušenosti a odbornost společností ve skupině.
ID: 3464595  Datum zveřejnění: 6.8.2018