Reagujte bez životopisu

Inžinier Kvality FMEA / PPAP - project lead - Automotive

Engia s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj, Slovensko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
5 100 - 6 100 EUR/mesiac6160 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného FMEA inžiniera pre Automotive.
Kandidát musí vedieť vytvoriť PFMEA v súlade s CP a Flow.
Znalosť vzorkovacieho PPAP procesu.

Úspešným kandidátom je osoba, ktorej keď sa ukáže fyzický proces výroby bude schopná vytvoriť za pomoci svojho tímu komplet dokumentáciu pre PPAP.

Naša spoločnosť sa špezializuje na PPAP procesy a preto náš tím, resp. váš tím bude mať TOP inžinierov - čiže očakávajte support. Bez ohľadu na predchádzajúcu vetu hľadáme experta a lídra ktorý presne vie čo treba a ako to docieliť.

Informácie o výberovom konaní

Všetkých kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automobilová kvalita

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť Engia s.r.o., spolu so svojimi európskymi divíziami pôsobí na trhu od roku 2004. Od začiatku sa etablovala medzi najznámejšími OEM pre ktorých dodávame služby a riešenia na mieru. Naše služby smerujú do vývojových centier OEM ako aj do projektových, respektíve sériových častí výroby.

Naša spoločnosť združuje vysoko-odborných expertov. Ich špecializáciou sú najmä
-Automobilová kvalita (SQA, CQA, PQL, Inžinier kvality, Internal Quality Auditor),
-PPAP inžinieri
-Rezidentní inžinieri,
-FMEA inžinieri,
-CAD inžinieri a Komponent inžinieri,
-Projektoví lídri a Manažéri
-Krízoví manažéri
...a mnohí ďalší odborníci a špecialisti do automobilového priemyslu.

Naším klientom ponúkame rozmerové analýzy prostredníctvom prenosných a stacionárnych 3D skenerov a CMM prístrojov - sesterská spoločnosť www.3dtec.sk

Naši klienti, ktorým dodávame služby s pridanou hodnotou sú známe slovenské spoločnosti ako aj medzinárodne koncerny a vývojové centrá automobilového priemyslu.

Politikou našej spoločnosti vo vzťahu k našim zamestnancom je jednoznačne to, aby náš zamestnanec bol v našej spoločnosti šťastný. Iba tak, vie preniesť svoju subjektívnu spokojnosť prostredníctvom svojej vynikajúcej práce na nášho klienta.

www.engia.sk
www.3dtec.sk
ID: 3811214  Datum zveřejnění: 15.11.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 5 100 - 6 100 EUR/mesiac6160 Eur