Kooperant ve strojírenství

Entry Engineering s.r.o.

Místo práce
Liberec, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
co nejdříve
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pomoc s naceňováním externích výrobních poptávek.
Vedení poptávkového řízení při zadávání výroby do kooperací dle interních směrnic.
Evidence objednávek kooperací v informačním systému Helios a kontrola dodržení jejich termínů – udržování aktuálního termínu dodání v Heliosu.
Zadávání požadavků na objednání materiálu.
Aktivní přístup při hledání nových dodavatelů, udržování dobrých vztahů se současnými dodavateli.
Dohaduje výhodné platební podmínky (splatnost min. 30 dní atd.)
Vytvoření plánu cest pro řidiče 1-2 týdny dopředu.
Příprava materiálu podle plánu svařovny.
Spolupráce s technology a mistrem ve směru dodržení termínu dokončení zakázky.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Odborné zaučení
Zajímavou a různorodou práci - děláme kusovou výrobu
Práci v přátelském kolektivu
Multisport karta
Stravenkový paušál
Kafe na pracovišti
Občas i grilovanou kýtu přímo od pana ředitele!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

strojírenství

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zkušenosti se strojírenskou výrobou
Znalost výrobních procesů
Orientace v informačním systému Helios výhodou
Zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, preciznost, organizace procesů, schopnost jednat s lidmi.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Technologická společnost, vývoj a testování elektroniky, automatizace, konstrukce, programování, obrábění

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Štěpánka Beldová
Tel.: +420771291723
E-mail: poslat životopis
ID: 4805558  Datum zveřejnění: 11.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc