Technolog recyklačních linek obalového a plochého skla

ENVY RECYCLING s.r.o. (MPSV)

Místo práce
170, 471 27 Stráž pod Ralskem, Okres Česká Lípa
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech (31193)

Pracoviště a kontakty

Firma:ENVY RECYCLING s.r.o., IČ 28723121
Pracoviště:ENVY RECYCLING s.r.o. - Stráž pod Ralskem, Stráž pod Ralskem 170, 471 27 Stráž pod Ralskem

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Neurčeno
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 35000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, příspěvek na stravu

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadované vzdělání: střední/vysokoškolské,technického směru (strojní/elektro)

Požadovaná praxe a dovednosti:
-min. 5 let ve výrobním procesu
-schopnost vedení malého pracovního kolektivu
-technická a organizační kreativita, týmová spolupráce
-nástroje analýzy rizik, řízení efektivity výrobních procesů
-základní komunikace v anglickém, popř. německém jazyce
-uživatelská znalost MS Office, osvojené základy ISO 9000,
-mobilita v rámci ČR

Podmínky:
-mzda 25 - 35 tis .Kč, možnost dalšího zvýšení dle schopností
-služební auto-po zapracování na pozici
-příspěvek na stravu
- nabízíme pracovní poměr z počátku na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení při vzájemné spokojenosti.

Místo výkonu práce: Stráž pod Ralskem - průmyslová zóna

Poslední změna:2016-09-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Česká Lípa

číslo volného místa: 11471850792

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1) a Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Jiné, základy ISO 9000
Jazykové znalosti:Angličtina - Pasivní, základní komunikace nebo
Němčina - Pasivní, základní komunikace