Reagujte bez životopisu

Kolega do kanceláře- HPP (fix + bonusy, 30-55 000) nástup ihned

EPICIOUS s.r.o.

Místo práce
Praha 4, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 65 000 Kč/měsíc13.plat, Kafeterie, Občerstvení na pracovišti

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Nemáš žádné pracovní zkušenosti? Nebojíš se nových věcí?
* Si mladý ambiciózní člověk, absolvent ve věku od 18 do 30 let? A chceš pracovat ve světě nejmodernějších technologií prostřednictvím naši mezinárodní společnosti.
* Pokud sis alespoň jednou odpověděl ANO, jsi náš!
* Kariéra u nás znamená dlouhodobý růst a stabilní příjem.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Fixní plat 20-70.000czk /m.
* Pracovní doba 8:30 – 17:30 hod
* Provizní plat
* Bonusy (Finanční/Nefinanční (mobil, tablet, el. skútr)
* Nejmodernější prostředí
* Mentoring (vše potřebné vám ukážeme, vysvětlíme a zaškolíme vás)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

marketingová komunikace, bankovnictví

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ s maturitou nebo výučním listem
* Znalost ČJ (Rodilý mluvčí)
* Proaktivní přístup
* Čistý trestný rejstřík
* máte praxi v zákaznickém servisu (není ale podmínkou)
* ovládáte práci na PC - Word a Excel s vyhledávání na internetu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme marketingová společnost, která se zabývá online marketingem a investičními službami skrz naší platformy.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4032323  Datum zveřejnění: 11.2.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc