Junior reprezentant - absolventi vítáni/fix 30 000

EPICIOUS s.r.o.

Místo práce
Pražákova 1008/69, Brno-střed-Štýřice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 56 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáš práci, kde ti skutečně dají prostor pro tvou osobní realizaci a budoucí kariérní růst?

Rád/a bys pracoval/a pro stabilní a rostoucí společnost, která funguje i přes aktuální krizi a aktivně podpoří tvůj osobní rozvoj?

Láká tě představa potenciálních stáží v zahraničí?

Pak hledáme právě TEBE!

Pokud nemáš zkušenosti, vůbec nevadí, svoje lidi naučíme všechno o obchodu od A po Z. Do vody tě nehodíme, žádný strach

Co by pro tebe mělo být samozřejmostí?
- profesionální a reprezentativní vystupování s proklientským přístupem
- jsi komunikativní osobnost, která ráda pracuje s lidmi
- znalost dalšího jazyka je výhodou, ne podmínkou
- rád/a pracuješ na svém osobním růstu, protože jenom tak ti můžeme umožnit raketový kariérní posun v rámci společnosti
- čistý trestní rejstřík
- ukončená sš (maturita/výuční list)

Co u nás budeš dělat?
- komunikace s klienty (telefonická, emailová, osobní) - stávajícími i novými
- budování dobrých vztahů s našimi klienty, budeš jejich parťákem v jakékoliv situaci
- drobná administrativa, s tím se musí počítat, ale neboj, nudit se nebudeš
- účast na seminářích a školeních - svoje sliby plníme a pomůžeme ti od úplných základů až po obchodníka, co prodá i písek na poušti!
- profesionální prezentace našich služeb, protože na kvalitě si zakládáme

Jak tě odměníme?
- samozřejmostí je mzda složená z fixní položky 30 000 Kč a nadstandardních bonusů za dobře odvedenou práci, jelikož ambiciózní a pracovité zaměstnance si hýčkáme
- práci na HPP nebo IČO
- propracovaný systém kariérního postupu, na který se nečeká roky
- zázemí příjemné a moderní pobočky v Brně v nejvyšší budově Česka s krásným výhledem na město
- kouřové přestávky v průběhu celého dne pro vášnivé vyznavače tabáku
- pracovní doba od PONDĚLÍ do PÁTKU, bez víkendů a svátků (respektujeme i poklidný vánoční čas)
- káva na pracovišti zdarma
- nástup možný IHNED

Pokud jsme tě zaujali, nezapomeň nám poslat tvůj životopis a tel. kontakt

Zaměstnanecké výhody, benefity

služební telefon, káva na pracovišti zdarma, bonusy/prémie, provizní systém, manažerský motivační program, školení/semináře, příležitostné cesty do zahraničí

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme marketingová společnost, která se zabývá online marketingem a investičními službami skrz naší platformy.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4193966  Datum zveřejnění: 1.11.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc