Reagujte bez životopisu

Junior account manager/ka (pro absolventy/bez praxe/HPP)

EPICIOUS s.r.o.

Místo práce
Praha 4, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 32 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stručné informace:

Jsme odborníci, za kterými si lidé chodí pro radu, pracujeme s nejmodernějšími technologiemi, které jsou nyní Top na trhu.
Rozšiřujeme tým a hledáme nadšené mladé lidi, kteří jsou čerstvě po ukončení maturity, nebo absolventi. Zakládáme si na dlouhodobé spolupráci. Zajišťování technické a administrativní podpory klientům společnosti. Komunikace s novými i stávajícími klienty a jednoduchá administrativa.

Koho potřebujeme: Nadšence do technologií, který má pracovního ducha, soutěživou náturu a příjemné vystupování.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Kromě slušné mzdy dále nabízíme jako benefity:

Štědře odměňujeme, máte fixní mzdu 32.000 czk + provize. Možnost používat služební telefon nebo využít příspěvek na vlastní telefon, odměnu za doporučení nového kolegu, občasné práce z domova, samozřejmě je u nás kariérní postup kde možná i vy budete jednou mít svůj vlastní tým.Skvělá dopravní dostupnost do práce - 2 min od zastávky Pankrác. Pozice vhodná i pro studenty.
Neomezená dovolená
Rekreační prostory
Občerstvení (Kafe a dobroty)
Mladý, přátelský tým a práci, do které se budete těšit
Pružná pracovní doba
Vlastní organizace náplně práce, možnost studijního volna
Sleva na firemní výrobky/služby
Možný nástup ihned, ale na dobré lidi si vždycky rádi počkáme!
Pracovní smlouva: HPP, DPP nebo IČO dle dohody s kandidátem.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Na pohovoru nás bude zajímat, jestli..
* umíte vycházet s lidmi v týmu
* zvládnete zkrotit přidělený počítač, mobil a prokousat se trochou nezbytného papírování
* jste dokončil/a střední školu (maturita/výuční list) a máte čistý trestní rejstřík

Zvyšování svých profesních znalostí - jde o pozici s kariérním postupem.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme marketingová společnost, která se zabývá online marketingem a investičními službami skrz naší platformy.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4195182  Datum zveřejnění: 3.11.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 32 000 Kč/měsíc