Reagujte bez životopisu

Kancelářská práce ( Bez Praxe, HPP,DPČ, i pro absolventy, nástup ihned)

EPICIOUS s.r.o.

Místo práce
Praha 4, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 55 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte stabilní práci, slušný plat a řadu zajímavých benefitů?
Lákají vás moderní technologie a máte ambice profesně růst?
Jste student, nebo absolvent a hledáte pracovní zkušenost, která vám pomůže rozjet kariéru tím správným směrem?

NÁPLŇ PRÁCE:

Na centrále v Praze vás zapojíme do zajímavých aktivit v oblasti dat, IT, marketingu, díky kterým budete mít příležitost odborně i kariérně růst. Pracovat v této době v této oblasti je nejlepší vize do vaší budoucnosti, myslete na to!
S odbornými zkušenostmi, které u nás získáte, se ve světě neztratíte.
Stejně tak si zlepšíte své komunikační a prezentační dovednosti.
Naučíte se pracovat s novými technologiemi a poznáte moderní přístupy k práci.
Přidejte se k nám!

PROČ ZAČÍT SVOU KARIÉRU U NÁS: NEPOTŘEBUJETE PŘEDCHOZÍ ZKUŠENOSTI!

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO VÁM NABÍZÍME OD PRVNÍHO DNE:

Jsme tým srdcařů a mnoho kolegů u nás pracuje dlouhá léta nebo se k nám po čase rádi navrací.
Nejsme sólisti, ale pracujeme jako tým. I když po zaučení dostanete úkoly a aktivity, na kterých budete pracovat, no nebudete na to sami!
Plný úvazek (HPP) a smlouvu, nástup ihned
Měsíční bonus/Roční bonus ( iPhone 13, iPad Air, dovolená v cizině)
Multisport karta
5 týdnů dovolené
Práci v moderním prostředí
Možnost profesního růstu
Dobrou dostupnost MHD.
Plno dalších zajímavých benefitů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Uživatelskou znalost práce na PC
Čistý rejstřík

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme marketingová společnost, která se zabývá online marketingem a investičními službami skrz naší platformy.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4246608  Datum zveřejnění: 26.1.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc