Specialista zákaznické podpory v SK jazyce!

ePojisteni.cz s.r.o.

Místo práce
Rohanské nábřeží 29, Praha 8-Karlín, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme součástí skupiny NetBrokers Holding, která spojuje technologické experty a profesionály. Společnost ePojisteni.cz, působící na českém trhu od roku 2008, sídlí v moderních kancelářských prostorech v Karlíně. Naši klienti si spočítají pojištění na webových stránkách a my jim následně poradíme, kterou z nabídek využít a jak ušetřit.

Pojďte se přidat k firmě, která si je vědoma, že zaměstnanci jsou tou největší hodnotou. Kromě moderního a krásného pracovního prostředí, které zahrnuje i relax zónu s fotbálkem, ping pongem a boxovacím pytlem, máme i další benefity, kterými zajišťujeme špičkový servis pro zaměstnance – vzdělávání, kvalitní materiály a tréninkovou podporu. Navíc naši zaměstnanci kromě výplaty za svoje výsledky vyhrávají dovolené, skútry a další kulturní či jiné zážitky – pořádáme teambuildingy, chodíme společně zdarma do divadla, na večeře atd. Naše/Vaše asistentka Vám každý den donese i kávu až na stůl – pokud si tak přejete.

Přesvědčte se sami, že práce může být zábavou a že poctivou prací se dají vydělat nadstandartní peníze. Staňte se součástí společnosti, která mění tvář pojišťovacího trhu v České a Slovenské republice. Nyní hledáme vhodné kandidáty na pozici Specialista zákaznické podpory v SK jazyce pro největší srovnávač pojištění na Slovensku – Superpoistenie.sk! Pracovní místo se nachází v centru Prahy.

Neváhejte se zasláním Vašich životopisů, nebojte se napsat o více informací. Těšíme se na Vás.

NÁPLŇ PRÁCE:
*Zákaznická péče poskytována prostřednictvím telefonu a e-mailu
*Administrativní činností spojené se zpracováním pojistných smluv
*Komunikace s pojišťovnami
*Komunikace s operátory klientského centra
*Rozhodování o správném řešení zákaznických případů v rámci nastavených mantinelů a hodnot

Zaměstnanecké výhody, benefity

*Práci na hlavní pracovní poměr
*Ranní směny, pracovní doba Po - Pá
*Fixní mzda + bonusy!
*Možnost kariérního růstu (upřednostňujeme interní výběrová řízení, dáváme tak šanci ambiciózním zaměstnancům, kteří chtějí pracovat na své kariéře)
*Velmi atraktivní moderní prostředí ve zcela nových prostorech v centru Prahy s výbornou dopravní dostupnosti (v okolí 500 metrů se nachází široké spektrum služeb – květinářství, pošta, lékárna, klinika, supermarkety atd. Je zde k dispozici více jak 30 restaurací, kaváren i hospůdek. Dostupnost – tramvajová zastávka Křižíková/Urxová, stanice metra B, přívoz Pražské integrované dopravy, cyklostezka atd. Více informací o lokalitě naleznete zde -http://www.rivergarden.cz/#lokality)
*Příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu
*Vzdělávání a další rozvoj odborných dovedností a znalostí, hrazená výuka AJ atd.
*Firemní akce, benefity: skvělé snídaně pro zaměstnance na denní bázi a klasické občerstvení na pracovišti (čerstvě pražená káva, mléko, čaje atd.), firemní čajovna včetně občerstvení, relax zóna (pingpongový stůl, fotbálek, boxovací pytel atd.), plně hrazené neomezené volání, bezplatné masáže na pracovišti, sick days aj.
*Samostatnou a odpovědnou práci, stabilitu a jistotu
*Příležitost pracovat pro největší srovnávač pojištění v České republice!
*Nástupní termín: IDEÁLNĚ IHNED, případně dohodou

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:
*Perfektní znalost slovenského jazyka (slovem i písmem)
*Výhodou je praxe jako operátor call centra nebo pojišťovací/finanční poradce, PODMÍNKOU je však pouze chuť se učit a mít nadšení do práce
*Uživatelská znalost práce na PC
*Skvělé komunikační dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme součástí skupiny NetBrokers Holding, která spojuje technologické experty a profesionály.

Snižujeme finanční a časové náklady našich klientů prostřednictvím unikátní nabídky informací, produktů a cen. Holding je vlastníkem srovnávačů energií a telekomunikačních tarifů Tarifomat.cz, CenyEnergie.cz, ProfiSMS a afiliační sítě eSpolupráce.cz. Na Slovensku vlastní největší srovnávač online pojištění Superpoistenie.sk! Nechme promluvit čísla. Naše služby využívá přes 3 miliony uživatelů, kteří nakupují přes naše weby. Tým specialistů ročně provede přes 1,5 milionu hovorů. Uzavřeli jsme přes 700 tisíc smluv.

Společnost ePojisteni.cz, působící na českém trhu od roku 2008, sídlí v moderních kancelářských prostorech v Karlíně. Jsme zaměřeni na online nabídku spolehlivých a kvalitních pojišťovacích produktů. Poskytujeme svým klientům individuální přístup a maximální péči za minimální náklady.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců

Adresa společnosti

ePojisteni.cz s.r.o.
Rohanské nábřeží 29
18900 Praha
www.epojisteni.cz

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Anna Kevorkyan
Tel.: +420727916291
E-mail: poslat životopis
ID: 3262060   Datum zveřejnění: 24.9.2018