Telefónny konzultant so slovenčinou - skvelá príležitosť!

ePojisteni.cz s.r.o.

Místo práce
Rohanské nábřeží 29, Praha 8-Karlín, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30.000 – 37.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sme súčasťou skupiny NetBrokers Holding, ktorá spojuje technologických expertov a profesionálov. Sme najväčším a najvýznamnejším poskytovateľom online poistenia na Slovensku a v Českej Republike. Spravujeme slovenský portál www.rychlepoistenie.sk a www.superpoistenie.sk! Tieto internetové portály prinášajú kompletné ponuky pre autopoistenie na slovenskom trhu. Spoločnosť ePojisteni.cz, pôsobiaca na českom trhu od roku 2008, sídli v moderných kancelárskych priestoroch v Karlíne.

A ako to u nás funguje?

Naši klienti si spočítajú poistenie na webových stránkach a my im následne poradíme, ktorú z ponúk využiť a ako ušetriť. Naši predajci nevolajú na studené kontakty, nepredávajú finančné deriváty alebo sady hrncov. Klientov kontaktujú na základe ich prejaveného záujmu či žiadosti o telefonický kontakt! Túto službu hodnotí viac ako 95% klientov ako vynikajúcu

Poďte sa pridať k firme, ktorá si je vedomá, že zamestnanci sú tou najväčšou hodnotou. Okrem moderného a krásného pracovného prostredia, ktoré zahŕňa aj relax zónu so stolným futbalom, ping pongom a boxovacím vrecom, máme aj ďaľšie benefity, ktorými zaisťujeme špičkový servis pre zamestnancov - vzdelávanie, kvalitné materiály a tréningovú podporu. Naviac naši zamestnanci okrem výplaty za svoje výsledky vyhrávajú dovolenky, skútre a ďaľšie kultúrne či iné zážitky - usporiadavame teambuildingy, chodíme spoločne zdarma do divadla, na večere atď. Naša/Vaša asistentka Vám každý deň donesie aj kávu na stôl - ak si tak prajete.

Presvedčte sa sami, že práca môže byť zábavou a že poctivou prácou sa dajú zarobiť nadštandartné peniaze. Staňte sa súčasťou spoločnosti, ktorá mení tvár poisťovacieho trhu na Slovensku a v Českej Republike. Neváhajte so zaslaním životopisu, nebojte sa napísať o viac informácií. Tešíme sa na Vás.

NÁPLŇ PRÁCE:
*Telefonická komunikácia s klientmi, ktorí už sami prejavili záujem o naše produkty (nejedná sa o volanie na studené kontakty. Voláme iba klientom, ktorí si na internetových stránkach spravili cenovú kalkuláciu na povinné zmluvné poistenie a havarijné poistenie)
*Analýza potrieb zákazníka, poskytovanie aktuálnych informácii
*Doporučenie vhodných produktov, cenová kalkulácia, uzatváranie zmlúv
*Administratíva spojená s hovormi a požiadavkami zákazníkov

Zaměstnanecké výhody, benefity

*Prácu na hlavný pracovný pomer
*Ranné zmeny, pracovná doba Po - Pia
*Nástupná hrubá mzda 25.000 Kč + bonusy!
*Možnosť karierného rastu (upredňostňujeme interné výberové konania, dávame tak šancu ambicióznym zamestnancom, ktorí chcú pracovať na svojej kariére)
*Veľmi atraktívne moderné prostredie v celkom nových priestoroch v centre Prahy s výbornou dopravnou dostupnosťou (v okolí 500 metrov sa nachádza široké spektrum služieb - kvetinárstvo, pošta, lekáreň, klinika, supermarkety, atď. Je tu k dispozícii viac ako 30 reštaurácii, kaviarní a hospôd. Dostupnosť - električková zastávka Krížiková/Urxová, stanica metra B, prívoz Pražskej integrovanej dopravy, cyklocesta, atď. Viac informácií o lokalite nájdete tu http://www.rivergarden.cz/#lokality)
*Motivačné hry (súťažime o zájazdy, gurmánske zážitky, herné konzoly Microsoft Xbox, PlayStation atď.)
*Príjemné pracovné prostredie v malom kolektíve
*Vzdelávanie a ďaľší rozvoj odborných schopnosti a znalosti, hradená výuka AJ atď.
*Firemné akcie, teambuildingy, benefity: výborné raňajky pre zamestnancov na dennej báze a klasické občerstvenie na pracovisku (čerstvo pražená káva, mlieko, čaje, atď.), firemná čajovňa vrátane občerstvenia, relax zóna (pingpongový stôl, stolný futbal, boxovacie vrece, atď.), plne hradené neobmedzené volanie vrátane datového balíčku, bezplatné masáže na pracovisku, dotované obedy firmou, odmeny za kvalitné denné výsledky vo forme ďalšieho občerstvenia, staroslivosť naších asisteniek - donáška kávy priamo na stôl, 5 týždňov dovolenky aj.
*Samostatnú a zodpovednú prácu, stabilitu a istotu.
*Príležitosť pracovať pre najvajväčší porovnávač poistení!
*Nástupný termín: IDEÁLNE HNEĎ, prípadne dohodou

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:
*Perfektnú znalosť slovenského jazyka (slovom aj písmom)
Výhodou je prax ako operátor call centra alebo poisťovací/finanční poradca, PODMIENKOU je však len chuť sa učit a mať nadšenie do práce
*Užívateľská práca na počítači
*Skvelé komunikačné schopnosti
*Flexibilita a odolnosť voči stresu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme součástí skupiny NetBrokers Holding, která spojuje technologické experty a profesionály. Společnost ePojisteni.cz, působící na českém trhu od roku 2008, sídlí v moderních kancelářských prostorech v Karlíně.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 3481420  Datum zveřejnění: 3.3.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000 – 37.000 Kč