Telefonní konzultant - výdělky až 50 000 Kč!

ePojisteni.cz s.r.o.

Místo práce
Ústí nad Labem, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost ePojisteni.cz patří do jedné z nejúspěšnějších a největších českých internetových firem NetBrokers Holding, a.s. Provozujeme největší srovnávače pojištění v České a Slovenské republice, jsme dominantním hráčem v telekomunikacích, mobilním marketingu a finančních produktech.

A jak to u nás funguje? Naši klienti si spočítají pojištění na webových stránkách a my jim následně poradíme, kterou z nabídek využít a jak ušetřit. Nejsme jako ostatní call centra – naši prodejci nevolají na studené kontakty, neprodávají finanční deriváty nebo sady hrnců. Klienty kontaktují na základě jejich projeveného zájmu.

Vážíme si našich obchodníků, právě proto svým zaměstnancům nabízíme velmi atraktivní finanční ohodnocení. Dle dlouhodobého srovnání je společnost ePojisteni.cz nejlépe odměňujícím zaměstnavatelem v oblasti zákaznického servisu. Kromě skvělého finančního ohodnocení nám záleží i na komfortu, proto máme moderní a krásné pracovní prostředí, které zahrnuje i relax zónu s fotbálkem, ping pongem a boxovacím pytlem. Máme i další benefity – snídaně, občerstvení, pořádáme teambuildingy, chodíme společně zdarma na beach volejbal, večeře atd. Naše/Vaše asistentka Vám donese občerstvení až na stůl. Naši zaměstnanci kromě výplaty za svoje výsledky vyhrávají dovolené, skútry a další kulturní či jiné zážitky.

Máme jednu z nejlepších vzdělávacích akademií, která Tě za několik málo měsíců zásadně posune v oblasti komunikace a prodeje – což jsou dovednosti, které oceníš nejen v práci, ale i v běžném životě.

Připoj se i Ty k našemu úspěšnému a efektivnímu týmu! Nyní hledáme telefonního konzultanta, který svou práci bude vykonávat z Ústí nad Labem. Motivuje Tě příjemné pracovní prostředí, možnost vlastního rozvoje a skvělé finanční ohodnocení? Pokud ano, pak nám neváhej zaslat životopis!

NÁPLŇ PRÁCE:
*Telefonická komunikace s klienty, kteří již sami projevili zájem o naše produkty (nejedná se o volání na studené kontakty. Voláme jen klientům, kteří si na našich internetových stránkách udělali cenovou kalkulaci na povinné ručení, havarijní pojištění)
*Analýza potřeb zákazníka, poskytování aktuálních informací
*Doporučení vhodných produktů, cenová kalkulace, uzavírání smluv
*Administrativa spojená s hovory a požadavky zákazníků

POŽADUJEME:
*Výhodou je praxe jako operátor call centra nebo pojišťovací/finanční poradce, PODMÍNKOU je však pouze chuť se učit a mít nadšení do práce
*Uživatelská znalost práce na PC
*Skvělé komunikační dovednosti
*Znalost ČJ – mluvená i psaná forma
*Flexibilita a odolnost vůči stresu

Zaměstnanecké výhody, benefity

*Práci na hlavní pracovní poměr
*Fixní mzdu a velké měsíční bonusy
*Průměrná mzda našich prodejců je 29 000 Kč hrubého, cca 25 % prodejců pobírá mzdu nad 50 000 Kč hrubého! Ti nejlepší mají výplaty nad 60 000 Kč hrubého! Dle dlouhodobého srovnání je společnost ePojisteni.cz nejlépe odměňujícím zaměstnavatelem v oblasti zákaznického servisu
*Možnost kariérního růstu (upřednostňujeme interní výběrová řízení, dáváme tak šanci ambiciózním zaměstnancům, kteří chtějí pracovat na své kariéře)
*Velmi atraktivní moderní prostředí v jádru města, snadná dopravní dostupnost a vysoký standard administrativní budovy se zázemím různých obchodů a služeb
*Firemní akce, teambuildingy, benefity: skvělé snídaně pro zaměstnance na denní bázi a klasické občerstvení na pracovišti (čerstvě pražená káva, mléko, čaje atd.), dotované obědy firmou, firemní čajovna včetně občerstvení, odměny za plnění cíle ve formě dalšího občerstvení, relax zóna (fotbálek, boxovací pytel atd.), plně hrazené neomezené volání včetně datového balíčku, péče našich asistentek – donáška kávy přímo až na stůl, 5 týdnů dovolené, masáže na pracovišti!
*Motivační hry (soutěžíme o zájezdy, gurmánské zážitky, herní konzole Microsoft Xbox, PlayStation atd.)
*Příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu
*Vzdělávání a další rozvoj odborných dovedností a znalostí
*Samostatnou a odpovědnou práci, stabilitu a jistotu
*Příležitost pracovat pro největší srovnávač pojištění v České republice!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme součástí skupiny NetBrokers Holding, která spojuje technologické experty a profesionály. Společnost ePojisteni.cz, působící na českém trhu od roku 2008, sídlí v moderních kancelářských prostorech v Karlíně.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 3779255  Datum zveřejnění: 4.10.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 - 50 000 Kč/měsíc