Vývojář SW

ERA a.s.

Místo práce
Mírová 173, Strakonice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
srpen

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Tvorba kódu v jazyce C++ na základě zadání,
používání moderních nástrojů pro řízení a podporu vývoje,
aktivní zapojení do rozvoje týmu (zavádění nových nástrojů, odborné vzdělávání),
spolupráce s testovacím oddělením na ověření požadovaných vlastností software,
tvorba vývojové a uživatelské dokumentace,
po zapracování provádění analytických a návrhových činností pro vybrané části ATM systému.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Pružná pracovní doba,
příspěvek na penzijní/životní pojištění,
vzdělávací kurzy,
stravenky ve výši 100 Kč,
bonusy/prémie,
mobilní telefon a notebook,
příspěvek na sport/kulturu/volný čas,
firemní akce,
placené volno v období Vánoc.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

technické zaměření

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

C++ - Pokročilý
Administrace UNIX/Linux - Základy

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

VŠ (výjimečně i SŠ či VOŠ) technického směru,
výborný postoj k práci,
znalost programování v objektově orientovaném jazyce,
schopnost spolupracovat v týmu na vytvářeném produktu,
ochota trvale se vzdělávat v programování a ostatních disciplínách metody vývoje SW,
otevřenost a komunikativnost.

Potěší nás a bude pro Vás výhodou:
zájem o obory Air Traffic Control, Air Traffic Management,
schopnost číst a psát technickou angličtinou,
znalost životního cyklu vývoje software,
znalost OS Linux,
znalost C++, Qt framework, Boost framework,
znalost relačních a / nebo noSQL databází.

Co s námi získáte:
uplatnění v technologicky založené a stabilní společnosti,
podmínky, abyste mohl dělat věci dobře a být na ně pyšný,
prostor pro vyladění svého work – life balance,
prostor pro sebevzdělávání a inovace,
možnost být součástí týmu, který tvoří zajímavý, smysluplný a špičkový produkt,
motivující pracovní náplň při pružné pracovní době,
prémie vázané k pracovnímu výkonu a portfolio zaměstnaneckých výhod,
lidské a otevřené pracovní prostředí.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ERA (člen skupiny OMNIPOL) je přední společností v oblasti multilaterální, multistatické sledovací a průzkumné technologie. Bezkonkurenční zkušenosti s vývojem senzorů pasivního dohledu poskytují společnosti ERA jedinečné know-how pro poskytování komplexních řešení pro globální trhy. Vyvíjíme, vyrábíme a provádíme kritické systémy pro vojenské a civilní účely.
ID: 3650928  Datum zveřejnění: 18.6.2019